Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen jelei vannak a vérzés...

Milyen jelei vannak a vérzés nélküli vetèlèsnek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor minden jel nélkül elhal a magzat és a kismama nem veszi észre és akár heteken keresztül is halott babát hord magában majd csak a következő vizsgálaton derül ki, hogy már meghalt a baba.


Vannak mégis olyan jelek amik arulkodhatnak arról, hogy már nem él a magzat?


Pl olvastam olyat, hogyha hirtelen nincs már hányinger akkor az gyanús kell legyen. De ugye a 12. hét felé amúgy is el szokott múlni a hányinger, szóval innentől becsapós lehet.


2021. szept. 26. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan terheségek akik semmi terhes tünetük nincs és él a baba.vérzés,,fájdalom-görcs,ultrahangon petezsák.szivhang nincs.
2021. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi jele nem volt. Első terhesség, minden jól ment, kicsit émelyegtem, puffadtam, semmi vérzés, aztán hopsz, két db üres petezsák:/

Ellenben a harmadik terhességemnél a 9. héten hirtelen sokkal jobban lettem (előtte brutál sokat hánytam), meg is ijedtem, de semmi baja nem volt a gyerkőcnek.

2021. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Első terhességemnél totál semmi nem volt. Se hányinger se semmi. Pozitív teszt, utána meg szülés kb. A kettő közt vizsgálatokkal.


Masodik terhességemnél hányinger, émelygés, fáradékonyság. Üres petezsák maradt.


Harmadik terhességemnél 7.héten szívhang, minden rendben. Túmetek is megvoltak. 12hetes uh elött pár nappal foltok jelentek meg rajtam. Hullafoltok. Vérmérgezés. A 7hetes uh utáni napokon elhalt a magzat, nem vetéltem el, hanem bennem bomlott.


Most a negyedik terhességnél szintén semmi hányinger, csak iszonyú derékfájás. A 39.héten járok, minden okés.



Ezekre semmit nem lehet adni...

2021. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7. héten még minden rendben volt, az uh szerint a 9. héten halt el, a 13. héten volt műtét. Nagyjából a 11. hétig voltak tüneteim. Akkor még nem gondoltam semmi rosszra, csak a 12. heti ultrahangon tudtam meg a rossz hírt
2021. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Es mi lehet az oka annak hogy elhal egy magzat?
2021. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármi. Rosszul osztódtak a sejtek, nem volt életképes, beteg lett volna és a természet szelektál, a petesejt vagy a spermium nem volt jó minőségű, külső hatás, anyai alapbetegség, hormonális gondok... Legtöbbször sosem derül ki, kivéve, ha ismétlődő a dolog, mert akkor ki lehet vizsgáltatni. Nálam pl. 2 normális terhesség követte a missed abot, fogalmam sincs, mi volt a gond az elsőnél, valószínűleg nem volt életképes.

2-es voltam.

2021. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!