Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetelesnek indultam es orvossi...

Vetelesnek indultam es orvossi beavatkozást igényel. Mivel nem urultem ki teljesen. Deeee embrió es szívhang volt?

Figyelt kérdés

Kerdesem.utolso vizsgálatton voltam tegnap hogy megnézik mennyire urultem ki vagy nem es orvossi beavatkozást Megbeszéljük..."vakumosan tortene"

De embrió taltatltak es szivhangal.


Petezsak23x13mm benne szikholyag4,5nn.

Embrió 6mm.

Sajnos 38x25mm...echoszerkezetu keptbr.haematoma?található"vérrög" innen batnazok es nem a gyerektol.


Hétfőn ujjsza szívhang nézése. Ultrogestant szedek 2x1naponta.


Valaki jart mar igy?

Biztos hogy sszivhang volt es embrió? Csak mert nyugtalan vagyok es nagyon szeretnem ha megmaradna a pici.

Aug2.an vereztem de nem sokat...azota csak barnazom...ami a vérrög okoz való színű hogy az távozik vagy bizakodik az orvos hogy felszivodik.


Kerdesem eddig miert beszelt az orvos hogy veteles tortenik hisz ures petezsak volt egy hettwl ezelott?most meg miseb.ab.elotti ultrahangon embriot talaltak szivhangal!aggodom ha valaki jart mar igy es leirna a sajat tortenetet nagyon halas lennel erte.

Köszönöm!

(1baba lenne)



2015. aug. 14. 08:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, hogy rossz orvos, rossz géppel.

Lehetett fiatalabb is a terhesség a véltnél.


Keress másik orvost és alaposan vizsgáljon meg. Ilyenkor még gyógyszerekkel is rá tudnak segíteni a terhességmegtartásra. Az orvostól pedig kérdezz, kérdezz, kérdezz. Ne utólag rágódj a hiányzó válaszokon.

2015. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az történt,hogy korán volt az első uh,annyit lehetett tudni,hogy terhes vagy/voltál, szívhangot még nem lehetett kimutatni,és mivel véreztél logikusan következett,hogy vetélés lehet a háttérben. Egy hét után már jól látható lett,hogy növekszik és él a babád. Mé g a legamatőrebb sem tudja összetéveszteni a szívhangot mással(mondjuk a te egyik artériáddal),mert egyrészt az embrió körül nincs más ami pulzálhat,másrészt (ha anatómiailag el is téved), a magzati szívhang magasabb frekvenciával pulzál mint a te artériáid. Szóval bizakodni kell,hogy a babád tovább fejlődik a vérrög pedig felszívódik.

Két ismerősöm járt így, az egyik spontán terhesség, vérrög felszívódott,semmi gond nem volt utána, a másik barátnőm lombikos volt ikreket várt, végig kínlódta a terhességet,nem szívódott fel 31.héten császározták meg, szerencsére eddig úgy tűnik(most 1 évesek) utolérték kortársaikat,és nem lesz nyoma a koraszülésnek.

2015. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Katasztrófa olvasni. Tanulj meg írni.
2015. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek kedves megnyutato válaszát,kiveve az utolsónak az agyon iskolázott állat marhának akinek annyi érzése nincs ha nem tud hozza szólni értelmest akkor kusolna magának!!!!

Illemet "emberseget"nem tanítanak a suliba.amilyen okosnak képzeled magad olyan bolond vagy!!!

2015. aug. 16. 19:13
 5/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező drukkolok, hogy minden rendben legyen :)


Viszont ha szikhólyag és embrió is van akkor ikrek... bár lehet a kis szikhólyag nem fejlődik tovább....

Nálam egyik sem maradt meg :(

2015. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen 7 hetes vagyok es szerencsere rendbe van a picivel minden szívhang jol halhato volt😊

Barnazas muloban van az ultrageston szedek.

Mindenkinek minden jot kívánok 😉!

2015. aug. 17. 22:18
 7/17 A kérdező kommentje:
5os igazad volt😉 ugyanis ketpetezsak található amiben csak az egyikben nincs sajnos embrió de barmi lehet ugyanis "valaki ott uszik"kialakulthat.2het mulva kontroll es ha baba lesz ott is akkor ikrek ha nem akkor felfog szivodni!
2015. aug. 17. 22:23
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd kiderül addig is örüljünk, hogy a nagyobb pindur jól van :) Vigyázz magatokra minden jót :)
2015. aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Voltál azóta vizsgálaton?
2015. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

08-16 19:19

Te miről beszélsz??? Minden embrió mellett van szikhólyag!! Az nem azt jelenti, hogy ikrek!

Kérdező, mi történt végül?

2015. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!