Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+6 hetes terhesen fogok...

11+6 hetes terhesen fogok először menni dokihoz. Nem fog leszidni, hogy ilyen sokáig "vártam"?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva igazából mentem volna én előbb is, csak hetekig nem értem el senkit a kórházban és a rendelőkben mert állandóan rögzítőre volt kapcsolva vagy bemondta egy automata, hogy hívjam később...


Magánra meg sajnos nincs pénzem.


Most így kicsit félek, hogy nem fogják tudni megcsinálni a genetikai vizsgálatot, mert kicsuszok az időből..


2021. szept. 27. 09:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 babyboom567 ***** válasza:
100%
nőgyógyászati ambulanciára kellett/kellene menned,ott csak végig kell ülni a sorod.
2021. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
100%
Maximum azért fog leszídni meg te is magadat, mert lesz még a 12. hétig egy laborvizsgálat és egy genetikai ultrahang is amikre így lesz kb pár napod és úgy, hogy nem kapsz időpontot esélyesen lesz amivel el is fogsz csúszni. Legközelebb legyél rámenősebb vagy próbálkozz máshol mert a terhesség nem az a szituáció amikor Pató Pálkodhatsz, ezeket a vizsgálatokat fontos időben megcsinálni.
2021. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 babyboom567 ***** válasza:
87%

De ezekre a vizsgálatokra csak kiskönyvvel mehetsz csak, az meg csak a védőnő ad.

Oda viszont tényleg időpontot kell kérni.

2021. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy amikor felhívtam a háziorvosom, hogy csak ilyen későn kaptam időpontot nőgyógyászhoz, megnyugtatott hogy ez még belefér mert a kötelező vizsgálatok úgy is csak a 12. héten vannak. Csak azt nem mondta, hogy soká kapnék időpontot a vizsgálatokra. Első terhességem, ráadásul nem tervezett baba és semmit nem értek az egészhez.
2021. szept. 27. 09:53
 5/80 anonim ***** válasza:
100%
Én is későn mentem, de nekem előre megvolt kikérve minden időpontom egy hónappal előtte -pedig magánba mentem mindenre- és ugyan volt 2 sűrű hetem de minden meglett időben. Ez így elég necces lesz a védőnő-ultrahang-vérvétellel, legyél előrelátóbb ha ennyi ideig tart időpontot szerezni, nyugodtan kérhetsz mindenhova már akár egy hónappal előtte, hogy amikor az idő eljön már csak meg kelljen jelenni és tudj tervezni, ne kelljen ezen idegeskedni.
2021. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
Hát végülis Svédorstágba a 12.hétig nem vizsgálnak senkit ha így vesszük nem gáz, nekem vérvétel is csak 12 hetesen volt,mármint az első.szerintem nem fog leszidni,csak nem értem,hogy tudtál ennyit várni.
2021. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen mennyi időm van még arra hogy meglegyen a labor, védőnő meg genetikai vizsgálat is?
2021. szept. 27. 10:43
 8/80 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de ha nincs 20 ezer forintod egy magánorvosra egyszer,hogy időben minden meglegyen, akkor ezt hogy gondoltad? Annyi kiadás lesz még, nem is gondolnád. Nem csak a magánorvos jó, nem csak ahhoz lehet járni, de ha sürgős valami, akkor az marad. Borzasztó lesz így gyereket vállalni, hogy számolgatni kell a pelenkát meg a törlőkendőt...

Esélyes, hogy a gyereknek ha valami baja van, ott magánhoz kell majd menni. Én két havi minimálbért költöttem gyerekszemészre, mert nem akartam még négy hónapig nézni, hogy ömlik a könny a két hónapos gyerekem szeméből, és hát nem volt egy egyszerű menet, csak a nagyon sokadik csepp hatott. És lehet 3 ml szemcseppért is 7000 forintot fizetni....

2021. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
77%
Labort 12.hetig szokas,altalaban amikor olyan 7-8 hetes a baba mar elkuldik az anyukat. Engem is. Genetikait szigoruan 12-13.het kozt kell. Oda valszeg mar csak maganba kapsz idopontot idoben. Vedono teljesen mindegy,en 14 het korul mentem. Egyebkent meg vervetelre nogyogyasz,es haziorvos is ki tud irni,sot,csak ok,es konyv sem kell hozza. Vannak ugyan helyek,ahol eleg a kiskonyv,amit valoban a vedono allit ki,de anelkul is siman ki tud irni a nogyogyasz,vagy hazidoki.
2021. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
80%
8as valaszhoz meg annyit hozzateszek,hogy van olyan atpszer,ami receptre is 1700 ft, es egy honapban igencsak elegy tobb,mint 10 doboz. Es ez csak a tapszer.
2021. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!