Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rossz minőségű Uh?

Nagyon rossz minőségű Uh?

Figyelt kérdés

Szaisztok!Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy más is járt e úgy,hogy az uh-n nem látszik jól a baba?Minden orvostól megkapom,hogy alig látszik valami a vastag hasfalam miatt,meg nem nagyon akarja mutatni magát.És félek,hogy ez nem jó,hogy így nem látják jól?!Más is volt ebben a helyzetben?

24hkm


2021. szept. 28. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen, hogy nem nagyon szeretné mutatni magát, de függ persze a gép minőségétől is. Én magánba járok és elég szép képeket szoktam kapni.
2021. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is magánba járok!3 helyen voltam mind a 3x nagyon rossz a minőség és csúcs szuper gépeken!Ma voltam uhn és én pl semmit nem ismertem fel.A 12hetin látszott a legszebben.
2021. szept. 28. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Hát, vannak vastagabb hasfallal rendelkező emberek, nem hiszem, hogy mindenütt gyenge gépek lennének, bár nem tudom hol jártál. A lényeget azért látják rajta? Szerveit, méreteit? Ha igen, én nem aggódnék a helyedben.
2021. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
1. vagyok, nekem is az volt a “legélethűbb”, mondjuk azt egy diagnosztikai centerben készítették, így nem csoda. :) Próbáld ki, hogy iszol előtte egy kis kólát/eszel csokit, hátha feléled. Ilyet még nem hallottam, hogy vastag hasfaltól nem látszana, bár az első terhességem 15 hetével laikusnak tartom magam. :) Ha tényleg így lenne, akkor szerintem nem nagyon van mit tenni.
2021. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Egy kérdés: alapvetően is nagydarab vagy izmosabb vagy alkatilag?


A jelentős túlsúllyal rendelkező kismamáknal előfordul, hogy alig látni valamit. Illetve olyan is van, hogy nagyon izmos valaki és a tömény izmon keresztül nehezebben jut át az ultrahang.


Egy szó mint száz, ez alkattól függ és nem a gép minőségén múlik.

2021. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

"Milyen esetekben vizsgálható nehezebben a magzat?


Míg a diagnosztikai célú kétdimenziós ultrahang felvételek készítésekor a magzat szinte bármilyen helyzetben lehet, addig az opcionális 3D-s és babamozis vizsgálatok sokkal érzékenyebbek a pici pozíciójára. Nagyon fontos, hogy megfelelő mennyiségű legyen a magzatvíz, ellenkező esetben ugyanis a magzat nekilapul a méhfalnak és nem tudják az ultrahangnyalábok elkülöníteni az anyuka testrészeitől.


Akadályozó tényező lehet továbbá a nagyon vastag hasfal, amit az erős túlsúly okozhat. Ebben az esetben bár romlik a kétdimenziós vizsgálat metszetképeinek minősége, ha a szonográfus vastagabb ultrahangnyalábra állítja a készüléket, gond nélkül folytatható a vizsgálat."

2021. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

A vastag hasfal a legtöbb esetben a kövér eufemizációja.

Lehet akármilyen jó az UH, egy 130 kilós nőt bizony nem úgy lehet vizsgálni, mint egy 60 kilósat.

Hány kg vagy?

2021. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
75 kg vagyok.Van rajtam túlsúly bőven de azért annyira durván nem
2021. szept. 28. 18:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a gépeket szídom semmiképp csak tényleg nagyon rossz minőség és szóvá is teszik nyílván de egy 100kg főlőtti nőnek akkor mit mondanak,hogy nezik meg neki?
2021. szept. 28. 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt. És leírják a papírra, hogy korlátozott értékű vizsgálat.
2021. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!