Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lengyel babakocsik tényleg...

A lengyel babakocsik tényleg olyan rossz minőségűek? Használ valaki ilyet? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Multifunkciós kocsi, ami árban megfelelne nekünk:

- Kunert silver

- Tomas bomble bee

- Anmar hilux

- Raf-pol fenix


Úgy tudom ezek lengyel gyártmányú kocsik. Megmerjem venni valamelyiket?

Esetleg van tapasztalatod valamelyikkel? Vagy tudsz ajánlani ezen kívül mást úgy max. 60-70 ezer ft-ért ?


2013. jan. 2. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Merc van és nagyon jó!
2013. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen nagy dög lengyel. Nekünk Raf pol king van, szeretem, hála az égnek nem kell vele buszoznom, csak a faluban használom. Akkora, mint egy kombájn, de nagyon kényelmes a gyereknek, és nekem, mert a marha nagy kerekei nem akadtak el a nagy hóban.

Nincs vele semmi bajom, az elsőnél is az volt, de már nem emlékszem a nevére, az is nagyon szuper volt.

2013. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is lengyel babakocsim van, Adbor márkájú. Én is falun lakom, nincs neki akadály, de emelgetni nem könnyű. Én szeretem.
2013. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is vidéken fogom használni, családi házban. Nem kell sokat cipelnem majd és tömegközlekednem sem vele. Inkább az a fontos, hogy összecsukható legyen akkorára, hogy kényelmesen beférjen a kocsi csomagtartójába!
2013. jan. 2. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Anmar Hilux volt. Én nagyon szerettem. Város szélén lakunk, nincs járda meg jó út, de ez elment akárhol. Imádtam!
2013. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor úgy látszik, én leszek a negatív példa. :)

Nekünk Kunert Vip van, de most akarok helyette másikat venni, mert ebbe én gyereket nem teszek, az tuti!

Szintén falun élünk, aszfaltozott utakkal, de akkor is utálom!

Nagy dög, batár, erősen balra húz. Ha nem tartanék rá, 3 m-en belül a járdáról az árokban kötnénk ki. Karizom-erősítőnek viszont tökéletes! :D

A kereke már egyszer kiesett egy kanyarban , úgy kellett szaladni utána.

Sportkocsiként használhatatlan, mert ha a tolókart megfordítod, egyszerűen lehetetlen tolni és irányítani a babakocsit.

Soroljam még???

Figyelj!

70-ért már kapsz ezektől 100-szor jobbat is!

Sőt! Most már amellett vagyok, hogy inkább legyen egy használt, jó állapotú, de márkás babakocsi, mint egy vadiúj, de gagyi, sz@r.

2013. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kunert vip-et nem vennék! A kunert silver ami szóba jön, inkább az érdekelne, hogy az megbízhatóbb-e!?

Ezek közül a "kedvencem" az anmar hilux! :) Kedves utolsó előtti válaszadó írnál még róla? Te hol vetted és mennyiért? Hol tudnám élőben megnézni?

2013. jan. 3. 16:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a pesti baba expon vettük anno, akciósan volt 67.000 Ft. Amúgy a helyi baba boltban is volt nálunk, de ott drágábban.

Én szerettem. Még nagy hóban is elment. Könnyű volt irányítani, akármilyen rossz úton lehetett tolni. Könnyű volt vele bevásárolni, amíg a hordozót használtuk, mert a vázat betettem a csomagtartóba, a boltnál kivettem, rá a hordozó, aztan lehetett vásárolni.

Amire akkor jöttem rá, amikor eladtam, pedig jól jött volna: a mózes rész alján van egy fém hinta talp. Így lehet ringatni benne a babát. :)

2013. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! :)
2013. jan. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!