Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most lehet fogadott orvos a...

Most lehet fogadott orvos a szülésnél?

Figyelt kérdés
Úgy értem, aki végig kíséri a terhességet és a szülésre is be lehet hívni? Olyat is hallottam, hogy csak a körzetes kórházban szülhetek. Ez igaz?
2021. szept. 29. 07:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Úgy lehet fogadott orvosod, hogy végig kíséri a terhességedet a magánrendelésén, esetleg kórházba is behívhat, amikor Ő van bent 1-1 vizsgálatra. A szülésre nem hívhatod be, akkor van ott, ha pont akkor ügyel / pcs-d lesz és úgy ír ki, hogy Ő végezze el.

A körzetes kórházról nem tudok nyilatkozni, legalábbis Én nem oda járok / tervezek szülni, ahova tartozok, de nekem ebből nem volt problémám, fogadtak.

Nálunk legalábbis így van. (Kecskemét) :)

2021. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet fogadott orvosod.Járhatsz hozzá végig,de szülni annál fogsz,aki ügyeletes lesz.A kórházat,azt nem tudom,szülő nőt biztosan nem küldenek el sehonnan,de elvileg szerintem oda kellene menni, ahová tartozol.
2021. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Úgy tudom program császárt sem csinálhatja ő. Akkorra adhat időpontot amikor ő nincs bent
2021. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Kórház... Elvileg szabad kórházvalasztas van, gyakorlatilag a szülészeten nem.... Elküldhet, de két ujjnyira tágult öt perces fajasokkal nyilván nem fog.


Ha a magánorvosod abban kórházban dolgozik akkor elvileg ő be tudja írni a kiskönyvedbe hogy ott fogadjanak.

2021. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg programcsászárom lesz, mert az első is az volt, a második meg sürgősségi. Dehát akkor így sem biztos, hogy bent lehet az orvosom.
2021. szept. 29. 09:01
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, nekem is pcs-m volt 10 napja, és az én orvosom csinálta. Arra a napra írt be amikor ő van bent és ennyi 😊 Boldog babavárást!
2021. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor van remény.
2021. szept. 29. 11:16
 8/13 anonim ***** válasza:
13%

Arra a napra ír be az orvosod, amikor bent van :)

Szerintem teljesen ostobaság, hogy csak akkor írhat ki, ha ő kb a kórház közelében sincs. Persze nem mondom, hogy teljesen lehetetlen, de akkor az a kórház olyan is :D

2021. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Igenam,csak jogszabaly tiltja,hogy aznaora irjon be. Legalabbis en is igy tudom.
2021. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Bocsánat, ha hülye kérdés, pusztán kíváncsiság. A pcs dátuma nem hónapokkal korábban megvan? Ennyire előre tudja az orvos a beosztását?
2021. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!