Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus és oxigén hiányos...

Orgazmus és oxigén hiányos állapot?

Figyelt kérdés

Látszólag külön téma, de nálam most összefügg. Gyógytornászom mondta, akihez most kismamatornára járok, hogy ugye szülésnél felléphet oxigén hiányos állapot, és olyankor leesik a szívhangja, és akkor közbe akarnak majd avatkozni. Ezt elkerülhetem azzal, ha edzem. Hogy csináljak olyat hogy visszatartom a levegőt, először csak kicsit, később egyre tovább, hogy szokja és ha szüléskor is elakad az oxigénje, ne pánikoljon be és ne essen le a szívhangja. Nomármost mi napi rendszerességgel élünk nemi életet a férjemmel, mindig van orgazmusom is. Ilyenkor én alapból sem tudok levegőt venni kb egy percig. És elvileg ami nekem jó, az neki is mert érzi hogy élvezem a hormonok meg ilyenek miatt.


Ez volt a sztori, most jönnek a kérdések


1. Tényleg lehet szoktatni a magzatot az oxigén hiányos állapothoz?

2. Tényleg élvezheti ő is ha orgazmusom van? Vagy legalábbis valami pozitívat él át?

3. Lehetséges hogy összekapcsolja az oxigénhiányos állapotot a pozitív érzésekkel és nem fogja annyira stresszelni a szülés?


2021. szept. 30. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyógytornászod életveszélyesen buta. Ha azt fogja tanácsolni, hogy éheztesd, hogy ne egye túl magát később, és szokja, azt is megteszed?
2021. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan, hogy nem veszel levegőt 1 percig. Ezt videón szeretném látni, egy átlagember nem képes rá, szex ide vagy oda.
2021. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyógytornász adja vissza a diplomáját. Kuruzsló az ilyen...
2021. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, melyikőtök a hülyébb...


Lemaradtál róla, hogy a magzat köldökzsinóron keresztül kap meg mindent, ergo ha egy percig nem veszel levegőt, a véredből akkor is oxigénhez jut...?


Vagy ezt hogy képzelted? Durva... Képzeld, ha megütöd magad, az se fog látszani rajta.

2021. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

"hogy csináljak olyat hogy visszatartom a levegőt, először csak kicsit, később egyre tovább" - hát persze! A végén pedig gyöngyhalász oklevelet oszt majd neked szülés után!


Mondd, hogy ez egy orbitális kamu, kérlek, nem akarom elképzelni, hogy diplomás ember ilyen hülyeséget beszél! Biztos, hogy ETK-n végzett gyógytornász? Nem cukrászból lett dúla, aki 4 hetes fittness tanfolyamot végzett és most tornákat vezet, mert nincs miből megélnie?

2021. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

1 nem

2 nem

3 nem

2021. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Édes...jó... Istenem...Az a baba már most agytröszt lehet hozzád képest.
2021. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik hulyebb,mint a masik. De szerintem ez kamukerdes,ilyen elmebeteg emberek egyszeruen nem letezhetnek.
2021. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Logikus. Most már tudom mitől van az, hogy valaki élvezi ha fojtogatják szex közben.

Ügy felgöngyölítve.


Krisztus, gyere le! 🤣

2021. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🤷‍♀️
2021. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!