Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatokat érdemes...

Milyen vizsgálatokat érdemes elvégezni ha megszületik?

Figyelt kérdés

32 hetesen vették észre, hogy 2 ér van 3 helyett a köldökzsinórban.

A babával minden rendben van (uh-k szerint, voltunk 4D-n is). 33 hetesen 2200gr volt a babám, még 12 hetesen csináltattam kombinált tesztet is aminek jó lett az eredménye.


2021. okt. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Én születése után elvittem egy csecsemő ultrahangra.

Átnézik az összes szervet,csontozatot hogy minden rendben van-e,és szűrik a korai rákot is :)

Ez pénzbe kerül,de engem nem zavart,azt a 45.000 forintot nagyon megérte,hogy tudtam biztosra azt hogy nincs semmi baj.

2021. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Emiatt nem kell külön vizsgàlat. A 2 helyett 3 èr nem extrèm ritka, ès ilyenkor egyik irànyban, ahol 2 èr szokott lenni, az egy is simàn ellàtja a feladatot.
2021. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
De egyébként szinte folyamatosan fogják nézni.Vissza kell majd vinni az első fél évben is rengeteg helyre.Szemészet,fülészet,oltások..
2021. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pár hetem még van a szülésig, csak már izgulok/rettegek, hogy csak egészséges legyen(tudom ez így marad még élek) pedig nem akarok paramami lenni.😁
2021. okt. 4. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Áh,ugyan nem leszel paramami attól,hogy biztosra mész.Az lenne az aggasztó,ha nem érdekelne a dolog.:D
2021. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!