Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amíg nem tudtam hogy kisbabám...

Amíg nem tudtam hogy kisbabám lesz elég sokat ittam, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Volt 3 vagy 4 alkalom amikor koccintottunk a barátainkkal és elég későn tudtam meg hogy terhes vagyok. Talán csak az egyik alkalommal rúgtam be jobban de a többin csak jól éreztem magamat. Rettegek hogy kialakulhat az alkohol szindróma a picinél és nem térek napirendre emiatt, borzalmasan szégyellem magamat. Volt más is hasonló cipőben?? Lassan 13 hetes leszek és második baba. 27 éves vagyok. Nyugtassatok meg kérlek. Nagyon aggódok nagyon fáj hogy ennyire felelőtlen voltam.

2021. ápr. 18. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Magzati alkohol szindróma nem ennyitől alakul ki.
2021. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia első! Köszönöm a válaszodat! Még akkor se ha rövideztem? Tényleg nagyon félek. :(((
2021. ápr. 18. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkot se. De miért nem az orvost kérdezted?
2021. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyek 12 hetes uh-ra akkor mindenképpen beszélni fogok vele!
2021. ápr. 18. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elmaradó mensi idejében már teszteltél? Tehát csak a 4-5 hetes terhességi kor előtt ittál? Mert akkor biztosan nem okozott semmi bajt. De ha későn derült ki a terhesség, ennyitől akkor se lett baja a babának.
2021. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves ötödik! Teszteltem és akkor nem de 4 nap múlva pozitív lett. Túl hamar mentem vizsgálatra mert ott azt mondták nem találnak babát se méhen bellül se kívül, azt mondták valószínűleg elment. Ebben is maradtam de később se jött meg a menszim és hol halványabb hol erősebb tesztjeim lettek. Elmentem újra és akkor kiderült hogy 10 hetes terhes vagyok.
2021. ápr. 18. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mikor ittál. 4.-5.héten semmi bajt nem okoz, 6.-12. hétig kell a legjobban vigyázni, de szerintem ennyitől nem lesz baja, azért ez még nem olyan mintha naponta innál rövidet az első trimeszterben.
2021. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz baj. Én is így voltam tavaly. 6 hetes voltam, mire kiderült a terhesség, én meg elég sűrűn iszogattam a párommal. Igen, rövidet is. Nem lett semmi baja a babának.
2021. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltunk 12 hetes ultrahangon, elsőre minden rendben találtak! Bár úgy olvastam az alkohol szindrómát csak akkor lehet megállapítani ha már megszületett a baba. De én is úgy érzem a kommentekből hogy nem lesz baj. Kedves nyolcadik, neked is köszönöm a választ, nagyon megnyugtattál!
2021. ápr. 20. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!