Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ha terhesség alatt...

Mit tegyek ha terhesség alatt nem tudok enni?

Figyelt kérdés
13 hetes kismama vagyok.A problémám az,hogy szinte semmit nem tudok megenni.Egyszerűen nem megy le semmi.Bármit csinalok,pár falatnál tobbet nem tudok enni.Érzem,hogy éhes vagyok,de ha evésre kerül a sor,egyszerűen nem megy.Volt már valaki így?Mit tehetnék,hogy jobban egyek?Vitaminokat is szedek.
2021. okt. 6. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan vannak/voltak így ahogy te. Nem tudom, hogy Béres cseppet lehet-e szedni terhesség alatt de az növeli az étvágyat. Egyébként próbálkozz, hogy melyik az az étel ital ami jól esik.
2021. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Egyszerűen az a taktikám, hogy BÁRMIT megeszek, amit kicsit is megkívánok! Nem foglalkozom vele, hogy egészséges-e vagy sem. Többször eszek kis adagokat. Amit korábban imádtam, attól most undorodom, igazából semmilyen kajára nem tudom azt mondani, hogy de megenném.

Viszont azt észrevettem, hogy ha nem eszek, rosszabbul vagyok. Szóval ha nem is esik jól, mindenképpen leerőltetek egy pár falatot mindig. Sokszor van, hogy azt érzem vissza fog jönni, de aztán normalizálódik a helyzet.

2021. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Terheséggel jár ez kérdező igen,normális.probálj enni és inni amit tudsz. kekszet gyorskajákat.orvosi vélemény alapján szedjél étvágyat csinálo gyogyszert
2021. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kettes valaszoló,en is dettó ugyanigy vagyok

Ha ehes vagyok ramjon a hanyinger es muszaj leeroltetnem par falatot meg ha nem is esik jol...megjegyzem,az elso gyerekemnel mindent kepes voltam megenni,most azert vagyok igy betojva,hogy mi ez.remelem jobb lesz idővel...Boldog babavárást :-)

2021. okt. 6. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!