Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes terhes vagyok. SOS!...

12hetes terhes vagyok. SOS! Angliában elő kismamák kispapak segítséget kernem, akiknek a párja angol. Mit kell tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem ertem ,hogy a születendő gyerekemnek ,hogyan szerezhettek meg minden papírját, mivel a párom angol és meg házasok nem vagyunk, így egy kicsit megbonyolitja a dolgot. Minden ismerősöm akinek van pici babaja a parjuk is magyar. Uh fogalmam sincs ,hogyan intézzék a kettos állampolgárságot. Az apai nyilatkozatot?..mi mennyibe kerul?..stb.

Irtam a nagykovetsegnek de ugy erzem el se olvasták a kérdésem mert arra válaszoltak ,hogy ha mi egy -magyar pár- vagyunk angliabn...

Uh nem tudom kihez forduljak!

Kérlek segitsetek!:)

Előrre is köszönöm!



#Anglia #terhesség #allamplgarsag
2014. márc. 4. 23:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hahaha!:D
2014. márc. 5. 00:10
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem házasodtok össze?
2014. márc. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mert nincs 6000fontom ra és ez nem volt a kérdésemben...

Gondolkozok a on,h hagyom ezt a magyar állampolgárságot...Legtöbbször en is szegyenlem ,hogy magyar vagyok...

2014. márc. 5. 01:08
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem inkább azt kellene szégyellned, hogy szégyelled, hogy magyar vagy.
2014. márc. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ne figyelj rájuk kedves kérdező ez az oldal ezek szerint ilyen... sajnos nem értek ehez a sza* telohoz nem tudom neked belinkelni de van ilyen kérdés keres rá és ott találsz segítséget! :-)
2014. márc. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Az esküvőhöz nem kell 6000font, csak a lagzihoz. A lagzi meg nem fontos.
2014. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Magyar nagykövetség? Többek között erre is vannak. Származási elv alapján az apja állampolgárságát is megkapja - nem a szülés földrajzi helye számít.
2014. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok Értelmes valaszt!
2014. márc. 5. 09:55
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Ha a parod angol,akkor miert nem tole kerdezed meg mit kell tenned?Talan analfabeta?En is kulfoldon elek,es en akkor szegyenlem hogy magyar vagyok,amikor ilyen nagykepu,flegma fap.nakba belebotlok...
2014. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ossze is házasodhattok. Mi múlt hónapban keltunk ossze, 25 fo volt meghívva, így kerult 80 fontba. (Azért ez az 1000 fontos minimálbérhez képest annyira nem sok) Egyébként a marriage office-ba ha bemész, ott van olyan, hogy babák, illetve halottak bejegyzése, ott biztos tudnak felvilágosítást adni.
2014. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!