Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt élő jönnek...

Terhesség alatt élő jönnek olyan gondolatok nálatok hogy "mi van ha a párom nem marad velem szülés után " "Mi van ha megcsal"?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Szokott elő jönni nálam ilyen
Nem szokott
1x 2x
42 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, stabil kapcsolatban vállaltunk gyereket.
2021. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

A mi van ha nem marad velem kérdést a teherbeesés előtt már mérlegeltem, érthető, gyakorlatias okokból kifolyólag. Ugyanide tartozik tulajdonképp a mi van ha megcsal is.

Bízom benne, mi mást tehetnék. Különben nem vállaltam volna gyereket vele.

2021. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Eszembe sem jutott, pedig alig ismertem.

Mondjuk én alapból úgy voltam vele, hogy egyedül vállalom és meglepődtem, hogy ő teljesen természetesnek veszi hogy akkor mi már egy család vagyunk...

2021. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy. Sok mindenben bizonytalan vagyok az életben, de a férjem a legfixebb pont.
2021. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Sokmindenen paráztam terhesség alatt, de ez meg sem fordult a fejemben. Nem azért, mert teljesen kizárt és mi mindig együtt maradunk (bár azért ez a terv), de azon se szoktam gondolkozni, hogy vajon elüt-e egy autó.
2021. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Stabil a kapcsolatunk és bízom is a férjemben (még akkor is, ha néha elkap a féltékenység a semmire).

De mégis a terhesség+az utána következő időszak nekem elég kiszolgáltatott helyzetnek tűnik..nem anyagilag, hanem érzelmileg..és igen, emiatt szoktak ilyen félelmeim lenni rosszabb napokon.

Valószínűleg közrejátszanak a hormonok+az is, hogy megváltozott a testem és nem érzem magam vonzónak.

Illetve számít az is, hogy az én szüleim is elváltak (apám hirtelen lelépett), szóval van előttem egy rossz kép, amin sokat dolgozom, hogy ne vetítsem ki.

2021. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Ezeken a válaszokon mit lehet lepontozni? Unatkozó szánalom kupac:D Mindenki leírta a saját megélését, de látom az se jó ha valakiben nincs kétség és az se, ha valakiben van félsz.
2021. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem most nem nyugtattatok meg a kérdezőt:D
2021. okt. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Terhesség alatt élő jönnek olyan gondolatok nálatok hogy "mi van ha megcsalom a párom nem maradok velem szülés után " "Mi van ha megcsalom"?

Ez a verzió nem? Miért csak a másik? Benne nem bízol, vagy magadban?

2021. okt. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!