Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudják eltitkolni,elrej...

Hogyan tudják eltitkolni,elrejteni a terhességek meg terheség velejároit akik nem akarják a gyereket,vagy szégyenlik,vagy karier miatt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akarja, az elveteti.

Elrejteni nem igazán lehet, ideig-óráig talán álcázható bővebb ruhákkal, de aki nem nagyon túlsúlyos, azon azért az 5. hónaptól már egyértelműen látszik.

2021. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

A duci könnyen, a vékony kb. sehogy. Max. úgy, hogy bujkál vagy télen bő nagykabátban jár.


A volt főnökön olyan duci volt, hogy csak úgy tudtuk meg, hogy terhes, hogy szólt, ma nem jön, mert beindult a szülés.

2021. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt az iskolában, ahol dolgozom egy takarítónő, aki terhes volt. Örökbeadást választotta. Nagyon kevés kollégának elmondta a döntését, így nagyon hamar mindenki megtudta és senki sem faggatta.

Eltitkolni egy végighordott terhességet nem nagyon lehet. Melóhelyen esetleg korai táppénzzel.

(Mondjuk a nagynéném a covid alatt volt terhes és mivel sok sikertelen próbálkozásuk volt, nem mondták el senkinek és csak a baba születése után hallottunk a hírről.)

2021. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem feltétlenül igaz az sem, hogy aki vékony azon látszik hamar. Én 18 hetes vagyok, 170cm 57kg, terhesség kezdete óta 3kg-ot híztam és nem igazán mondaná meg senki, hogy terhes vagyok, esetleg akik közelebbről ismernek, de pl felveszek egy lazább pólót semmi sem látszik, rosszul sem voltam az első trimeszterben sem, nem hánytam. Szerintem a genetika nagyban közrejátszik. Mondjuk én nem titkolom, sőt alig várom, hogy végre szépen kikerekedjen a pocim.
2021. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok nádszál, de a 22-23. hétig bővebb szabású ruhákban simán takarni tudtam, ha akartam. Azért utána már nehéz, ha valaki nem kifejezetten telt. Nem is ducinak mondanám, már inkább kövérnek, akin nem lehet észrevenni, vagy csak nem igazán ismerik az illetőt, így nem tűnik fel, hogy nem csak szimplán felszedett újabb pár kilót.

Egyébként ha valaki igazán ismeri a párját, lányát, legjobb barátnőjét, akkor már az első trimeszter után azonnal látni fogja rajta, de nekem anyukám már a 7. héten érezte, csak nem akart rákérdezni, mert tudta, hogy régóta rajta vagyunk. Puffadt voltam, pattanásos lettem, állandóan kerülgetett a rosszullét. Ismer, nehezen tudtam titkolózni előtte legalább az első vizsgálatig.

2021. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Testalkattol is függ...

Ha valaki duci nem latszik rajta..

De ha sovány testalkatú akkor igyis ugyis látszani fog..

2021. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem titkoltam, elég nagy hasam is van, mégis van, aki a 31. héten tudta meg, pedig 3-4 hetente találkoztunk végig.
2021. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!