Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőkben felerősődhetnek az...

Nőkben felerősődhetnek az anyai ösztönök,és 40 évesen,vagy 40 éveskor felett, kedvet kaphatnak elöröl,ujra kezdeni terhességet,szülést,babázást ha már nagyon rég szültek utoljára?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Felerősödhetnek igen. Amikor rájönnek, hogy többet "nem lehet" gyerekük és többé nem élhetik át a terhesség és a szülés szépségét...vagy, hogy már csak egy kicsi idejük maradt.
2021. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Még mindig nem babázás a gyerekvállalás.

Miért kapna újra kedvet?

Persze, hatalmas vágyat érzek rá, hogy majd 40 évesen újra, az akkor 12 és 10 éves gyerekem mellett legyen egy újszülöttem, aki majd nonstop mellen akar lenni, nem alszik, folyton sír, ide oda kell hordani, gondozni, ellátni, nevelni. Mellette tanuljak a 2 kiskamaszommal, hordjam őket sportra és legyek támaszuk minden bajukban, miközben a baba miatt nem alszom. Minden vágyam mindent elölről kezdeni, ahelyett hogy végre önállóak, lehet velük egy csomó jó programon részt venni, utazni, nyaralni, lehet mellettük újra karrierem, szabadidőm. Majd ”babázok„ amikor nagymama leszek.

2021. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze. 10-20 év és lehet is rá lehetőségük, amikor megszületik az unokájuk. :)

Viccet félretéve egyébként nyilván igen, főleg akkor ha valakinek úgy alakult az élete, hogy 40 fölött még nincsen saját gyermeke. Ha van, akár kettő-három is, akkor részemről nehéz elképzelni, de ettől még lehet olyan beállítottságú egyén, hogy neki ez a vágya.

2021. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a lányom volt bent velem a szülésnél. Én mindig is szerettem volna, nem akkor csapott meg a 220 csak a körülményeink akkor engedték meg a 3. at. Nem jött olyan könnyen mint 20 évesen, de ha valaki nem akart már fiatalon sem több gyereket, akkor nem gondolom hogy 40 évesen akar majd.
2021. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!