Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van bármilyen bevált praktikát...

Van bármilyen bevált praktikátok terhesség alatti durván pattanásos arcbőrre?

Figyelt kérdés
Mióta babát várok, kritikán aluli az arcom kinézete, különösen két oldalt alul... Kisebb-nagyobb gyulladt pattanások jönnek elő, minden nap újabb és újabb. Van bármi, ami ilyenkor segít? Arckrém vagy bármi?

2021. okt. 13. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az idő és a terhesség vége, én próbáltam mindent, a kémiai hámlasztástól az ilyen-olyan csodakencékig, szérumokig stb, semmi de semmi nem segített ezen a hormonvert kinézeten. 24 hetes vagyok és még mindig tragikusan nézek ki, úgyhogy igazából elengedtem ezt a dolgot, hála az égnek az orvoson kívül ritkán kell kimozdulnom de egy áldás a maszk azt kell, hogy mondjam, pont a kritikus részt takarja, ez az egy segít csak a légszomj ha majd beüt akkor lesz igazán kellemes viselet :D Kitartást!
2021. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pattanást tudtommal szárítani kell, nem krémezni, de lehet rosszul tudom.

Én faggyu mirigy problémára vettem kénes szappant, amire az van írva hogy pattanásra is jó. Amikor a szappan után kutakodtam, legtöbben azt jelezték, hogy arra használják és szuper. Én más miatt használom.

Ha nem tiltja a várandósság, akkor érdemes lehet kipróbálni.

2021. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kis hamlasztas, c-vitamin szerum, niacinamide, jo hidratalo, jo arclemoso, fenyvedo nem arthat. Miket hasznalsz most?


Belinkelem neked a kedvenc oldalam, nagyon hasznos kis cikkek vannak rajta, remelem segit :))


[link]

2021. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Dupla lemosas (előbb olajos majd aztán vizes bázisú lemosoval), hidratalas c vitamin szérum és fenyvedo. Sokat fog segíteni.
2021. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3,4: első vagyok, ezeket mind próbáltam már, halottnak a csók. :)
2021. okt. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a reggel b-vitamin, este Azeclair szérum vált be, mielőtt használom őket termálvizes sprével fújom be az arcomat, az higítja őket. (az első egy héten rosszabb lett, aztán kezdett tisztulni)

Nem perfekt, egy-két mini pattanás megjelenik, de összességében egész szép

2021. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!