Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt méhen kívüli...

Akinek volt méhen kívüli terhessége, mik voltak a tünetek? Hány hetesen vették észre? Van olyan akinek az volt mégsem vérzett vagy barnázott?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
2021. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt. Barnazason kívül semmi más tünete nem volt. Kb 6 hetesen vették észre. Az első barnazasnal egyből mentünk az ügyeletre akkor még semmit nem láttak. Két nap múlva visszamentunk mert nem hagyott nyugodni, haza sem mehettem már egyből műtöttek.
2021. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első, ezeket a cikkeket mind olvastam, tapasztalatokra voltam kiváncsi nem statisztikai adatokra és általános leírásokra.


Második válaszoló, nagyon sajnálom biztos szörnyű lehetett.

Köszönöm a válaszod.

2021. okt. 12. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen az volt. Nehéz volt feldolgozni, de azóta eltelt több mint két év és most 14 hetes kismama vagyok. 🥰

Soha nem szabad feladni!

Miért gyanakszol méhen kívüli terhességre?

2021. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok!


7+5 hetes vagyok, uh-ra csak 2 hét múlva kaptam időpontot, nem barnázok, csak szokott szurkálni a méhem, illetve erősen szédülök szinte egész nap plusz délelőtt hányingerem van, enni is alig birok.

2021. okt. 13. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez teljesen normális! 🙂
2021. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta kérdező?
2021. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést.

Múlt héten voltam uh-n, 10+2 hetesen akkor minden rendben volt, 1 hét múlva megyek genetikai vizsgálatra, remélem nem lesz gond mert 2 napja megszűnt az összes tünetem, ami úgy olvastam bajt is jelenthet :(

2021. nov. 10. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bajt jelent. Inkább ne olvasgass mert csak feleslegesen stresszeled magad a semmin. Mindent rendben lesz 🙂
2021. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!