Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megbotlottam és térdre...

Ha megbotlottam és térdre majd négykézláb estem a hasam beütése nélkül akkor lehet valami baja a babának? Nem faj semmim csak a horzsolások a kezemen és a terdemen. 18hetes kismama

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj. Nyugodj meg.
2021. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ki van neki alakítva a hely becsülettel, a természet gondoskodott róla, hogy egy megbotlástól ne legyen baj 😌

Nagynéném konkrétan hasra esett télvíz idején 8 hónapos terhesen, és hála az égnek semmi bajuk nem lett.

2021. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szinte semmi esélye. :)
2021. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jajj koszonom. Megnyugtattatok. Mert az anyukám már megijesztett, hogy figyeljek mert a razkodastol is lehet baja (amit azért így nem gondolnek mert nagyobbat razkodik az autóban egy katyuban mint most) de azért nyugtató szavakra volt szükségem 😂
2021. okt. 18. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi


Semmi baja nem lesz!

2021. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A rázkódástól? :) Nyugalom. Mintha egyedül lubickolnál egy 8 személyes, vízzel teli jacuzziban, aminek ráadásul még a fala is rugalmas, és tök jó felfüggesztései vannak. Tuti nem kis dolognak kellene ahhoz történnie, hogy valami baj legyen :D

Vannak akik futnak terhesen minden gond nélkül :) Én trolizni is szoktam és még egyben vagyunk :D Továbba ereszkedtem már én is féltérdre akaratomon kívül, sőt még lendületből seggre is ültem 🤣

Arról meg nem is beszélve, ha ezt ennyivel el lehetne intézni, akkor semmi szükség nem lenne a művi terhességmegszakításokra.

2021. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
37 hetes terhesen akkorát taknyoltam a lépcsőn, hogy most, fél évvel később is meglátszik még a helye mindkét térdemen. Semmi baja nem lett a babának, a hasam én sem ütöttem be.
2021. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!