Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterbe mennyire...

Első trimeszterbe mennyire volt gyakori nektek a menstruációs fájdalomhoz hasonló görcsök?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Elég gyakori volt
2021. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Most vagyok benne, de nem görcsnek mondanám, inkább hol éles hol tompa szúrásoknak alhas környékén, inkább a derekam ami a pms-hez hasonló fájdalmakat produkál meg valami szokatlan van a hátammal is, nem tudom köthető e ehhez. Hétfőn megyek orvoshoz, majd ott rákérdezek.
2021. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát görcsnek nem mondanám, inkább az a "mindjárt megjön-érzés".
2021. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem többször volt olyan erős mensis érzésem, hogy rohantunk az ügyeletre. Ezek olyan erősségűek voltak, amire alapesetben már fájdalomcsillapítót vennék be. Megvizsgáltak, nálam nem volt gond, elmondták, hogy tipikus koraterhes tünet, ha nincs vér és nem olyan a fájdalom, hogy felkelni se bírok, akkor normális. Saját orvos is magnéziumot ajánlott és ha erősebb, akkor be lehet venni egy szem nospát. Nekem úgy a 14. hétig tartott ez a tünet.
2021. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekkel sem tapasztaltam ilyet.
2021. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legelején volt, 5.-6. héten pár alkalommal, azóta nem, most vagyok a 9. héten.
2021. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-6. héten voltak iszonyat erős begörcsölések naponta többször, de csak 1-1 percre. Azóta inkább szurkálások vannak. Ami nekem ijesztő, hogy jellemzően egy oldalon, a jobb petefészkem környékén. Kedden, 8 hetesen megyek az első vizsgálatra, remélem minden rendben lesz.
2021. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Első terhességemnél a 12.hétig folyamatosan kitartott.

Második terhessegemnél a 9.héten műtéttel elvették a babát utana még 1 hétig görcsöltem.

Most a 3.nál a 20.hetig tartott

2021. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8# Miért vették el?
2021. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6 hetesen megállt a fejlődésben, nem lett szívhang sem.

8#

2021. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!