Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak elso trimesztert...

Kismamak elso trimesztert végig kiserő barna folyas?

Figyelt kérdés

Ket doki se jön rá mitől van

Amikor ott vagyok nincs

Egyik progeszteront irt fel szedem rá

Másik azt mondta szedjem de irt fel macmiror huvelykupot is egy kis sárga folyást látott.

Mitől van ez? Van aki ezzel a problémával már sikerült megtalálni az okot és a megoldást? A baba jól volt amikor nézték. De felek hogy ez a Folyás nem jó.


2021. okt. 8. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három terhességből kettőnél volt barna folyás az első trimeszterben. Nem jöttek rá, mitől. Amikor kérdeztem, igazából tippelni sem nagyon tudtak, mert méhen belül nem volt gond, de a hüvelyben sem látták a forrását. Semmi probléma nem lett belőle egyébként. Anyukám mondta, hogy neki is volt ilyen, amikor velem volt terhes. Ez, ahogy látom, elég gyakori.
2021. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abban bizok hogy ha vételes jele akkor nem húzódik ez sokáig. Hanem rögtön észre veszik a Bajt. De két orvos látott ráadásul a második az első folyás után 1 héttel és nem látott semmit.
2021. okt. 8. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt barnázás, uh-n néztek kiderült hematóma miatt volt. A 12.hétig feküdnöm kellett, aztán felszívódott
2021. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!