Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. Hétben vérzés. De vetélés...

13. Hétben vérzés. De vetélés nincs. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13. Hétben vagyok. Ma reggel begörcsöltem egy picit de kb csak 3 percig tartott egy nyilaló fajdalom. Aztán elmúlt. 2 óra múlva piros vér volt a bugyimon 1 csepp, rá félórára kivsiket több jött, de ezek fájdalom nélkül. Elmentem korházba, a baba rendbe van, ver a szíve, és minden ami hozzá tartozik. Az orvos kerdezte hogy volt-e szex vagy emeltem-e valami nehezet stb.? De nem... szex se volt 2 napja. Így nem tudjuk mi volt az oka. Azért ijedtem meg mert piros volt a színe nem barnas mint pl a 8. Hétben egyszer.


Kinek volt hasonló de mégse lett baj?



2021. okt. 22. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 hetesen volt vérzés, bár görcs nem. Kiderült hogy mélyen tapad a méhlepény. 22 hetes koromig párszor még vérezgettem, aztán feljebb ment a lepény. Mondjuk én soha nem görcsöltem, egyik vérzésnél sem.
2021. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt durva a fájdalom csak fura hogy reggel a semmiből nyillalt bele a hüvelyemből egészen fentig. De pár perc és elmúlt... de nagyon megijedtem a piros szintől. Elvileg ha piros, nem barnas akkor az rosszat jelenthet mert friss vér.
2021. okt. 22. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. Nekem is rendes vér volt, de nem lett baj, éppen mellettem rosszalkodik a lassan 14 hónapos lányom. Pihenj sokat, kíméld magad és majdcsak elmúlik.
2021. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol tapadt a méhlepény? Ha nagyon lenn akkor előfordulhat, de ha nő majd a neved úgyis feljebb kerül és nem lesz baj,nyugi :)
2021. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hol tapadt meg pontosan. Erről nem kerdeztem a dokit. Azota h voltam a kórházban nem véreztem többet, remélem nem is fogok.❤nagyon ijesztő
2021. okt. 22. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló,10 és 12 hetesen is. A genetikán derült ki hogy a méhlepény teljesen fedi a méhszájat.

Menj el egy ultrahangra és nézesd meg.

Bár elméletileg a mostani leleteden is írni kell róla.

2021. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem 2 nappal ezelőtt volt igaz nem piros, hanem barnás vérzés, szurkál a hasam hol jobb oldalt hol baloldalt, tegnap is volt egy kevés, minimális, ma meg még semmi, remélem nem is lesz. 12 hetes leszek holnap, méhlepényt nem tudom hol tapadt, papíromon egyiken sincs rajta. Nekem azt mondta a dokim, ha több lenne és élénk színű, azonnal kórház. De hála istennek azóta semmi, remélem nem is lesz. Azt nem tudom miért nincs rajta a méhlepény tapadási helye. És jövő héten megyek genetikai uh ra.
2021. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!