Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg elvileg 5 hetes...

Jelenleg elvileg 5 hetes terhes vagyok, viszont nincs meg embrió és szikhólyag egyik doki szerint. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm szeptember 14.-én volt. A ciklusom általában 30 napos. Menses előtt màr 2 nappal erős pozitívat teszteltem voltam dokinál többször azóta szépen növekszik a petezsák. Tegnap volt 12 mm

Aggódom, mert nehezen jött össze nagyon ez a baba, így nem tudom, hogy csupàn korai e a dolog. Járt már így valaki?



2021. okt. 24. 12:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő. Amikor két éve próbálkozol, műtétek, szurik, stb és az orvosod tudja mennyire nehezen jön össze, minimum magánrendelésen annyit vàrok el, hogy reálisan álljunk hozzá és 4 hetesen ne hozzuk fel a műtétet.

De megtaláltam a számításaim egy màsik orvosban, aki megnyugtatott, miszerint hiba kijelenteni korai terhességnél ilyet.

2021. okt. 27. 16:14
 22/29 anonim ***** válasza:

Én is sokat vártam rá, velem sem volt túl kedves a doki, de tudomásul vettem, hogy neki csak egy vagyok a millióból. Többször is felajánlották az abortuszt is, mert közben kiderült, hogy rossz a citológiám, és egyszerűbb dolguk lett volna, ha nem kell a terhességre vigyázni.

Hidd el, én sem azt akartam hallani, hogy mennyire ragaszkodom én ehhez a terhességhez...

Meűtöttek, jól vagyunk, negatív lett a kontroll citológia, hamarosan szülök.

2021. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Könnyű szülést neked😊
2021. okt. 27. 17:12
 24/29 anonim ***** válasza:
66%

Én megértem a kérdezőt. Vidéken megvolt a nőgyógyászom, de 200 km-re nem tudok visszamászkálni hozzá. 6 éve a negyedik nőgyógyászhoz megyek már egy egyszerű rákszűrésre is. A negyedik orvos lett az, aki szimpatikus, akiben bízom és aki pont annyira bőszavú, amennyire kell. Számomra fontos a kisugárzás, az azonnali bizalom érzet, a korrekt tájékoztatás, az hogy érezzem, hogy időt szán rám és hogy nem beszél hülyeségeket. Nem kell velem sírnia a boldogságtól, amikor megállapítja a várandóságom, de legyen reális és tájékoztasson empatikisan ugyan, de feketén-fehéren.

Szerintem az orvos-páciens kapcsolat nagyon fontos! Főleg egy ilyen kényes helyzetben.

Szintén nem értem ilyen korai terhességnél a hasi uh-t, de ha a kérdező nála érzi biztonságban magát, magukat, akkor ez van. Bízom benne, hogy mindenkinek van annyi józan ítélőképessége, hogy kér másik szakvéleményt is, ha nem ért egyet az első orvosa véleményével. :)

Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

2021. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Leírtad az érzéseim teljesen. Köszönöm az egyetértést😊
2021. okt. 27. 19:50
 26/29 Laboda Tímea válasza:
45%

5 hetes terhességnél meg csak.embrio van.Szívhang az altalában 6-7heten jelenik meg.Altalaba a 6 het egy vízválaszto,hogy ott mar ha nem fejlodik a baba tovabb akkor sajnos....:-(.

Szerintem ne aggódj.Ilyen korai stádiumban még bármi lehet.Jó is meg.rossz is.

2021. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

26!

Azt remélem ugye látod, hogy ez több mint 2 hónapos kérdés, akkor volt aktuális... 🤦‍♀️


Kérdező, mi lett veled?

2021. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Azóta 4 hónapos kismama vagyok és babóca is jól van és én is. Csupán orvosváltásra volt szükség😊
2021. dec. 30. 12:00
 29/29 anonim ***** válasza:
66%
Dejó, gratulálok, jó végre ilyen történet végén örömhírt olvasni!
2021. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!