Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg elvileg 5 hetes...

Jelenleg elvileg 5 hetes terhes vagyok, viszont nincs meg embrió és szikhólyag egyik doki szerint. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm szeptember 14.-én volt. A ciklusom általában 30 napos. Menses előtt màr 2 nappal erős pozitívat teszteltem voltam dokinál többször azóta szépen növekszik a petezsák. Tegnap volt 12 mm

Aggódom, mert nehezen jött össze nagyon ez a baba, így nem tudom, hogy csupàn korai e a dolog. Járt már így valaki?



2021. okt. 24. 12:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%
5 hetesen még nem kell embriót és szikhólyagot sem látni, bőven elég a szabályos petezsák. Én most 10+5 hétnél tartok, minden rendben van. Először 4+6 hetesen mentem ultrahangra, akkor 6 mm petezsák volt, más nem. 6 hetesen volt 19 mm a petezsák, benne egy pirinyó embrió és szívcsőpulzálás.
2021. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Először is problémamentes terhességet neked továbbra is❤️ Köszönöm, megnyugtattál🥰
2021. okt. 25. 07:08
 13/29 anonim ***** válasza:
Azért azt is világosan látni kell, hogy nem mindegy milyen UH-val vizsgál az orvos. Mennyire érzékeny és neked például milyen a testfelépítésed, akinek olyan a teste, mint a tankönyvben, annál egyszerűbb az orvos helyzete, nem kell például a zsírszöveteken átverekednie magát....Bár az ember leginkább azonnal menne dokihoz, amint van pozitív teszt, érdemes kivárni a 8 hetet is, hogy tutira legyen ott egy szívhang :)
2021. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
A legutóbbi vizsgálaton hétfőn volt. Hasi uh. Nem egy mostani szerkezet. Ott 14,5 mm volt a petezsák dokit kérdeztem minden oké, azt mondta igen. 2 hét múlva menjek addigra ott lesz, 5 hetesnek írt.
2021. okt. 27. 11:50
 15/29 anonim ***** válasza:
43%
Fura, hogy ilyen korai terhességben hasival szkennel, de nyilván ő tudja.
2021. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
65%
Húú, a hasi uh szerintem is elég érdekes ilyen korai terhességnél. Szurkolok, hogy minden rendben legyen!
2021. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, ilyen idősebb, régi vágású dokid van?
2021. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Akiknek üres volt a petezsák később is, ti hánytatok?
2021. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Egy másik orvos hüvelyivel nézett 4 hetesen akkor látta először a petezsákot, de váltottam, mert nem volt szimpatikus a hozzáállása. Egy másik orvos véleményèt megakartam hallgatni és ő hasival vizsgált.
2021. okt. 27. 15:32
 20/29 anonim ***** válasza:
45%

4 hetesen mi nem volt szimpatikus? Bunkózott? Érdektelen volt?

Nekik ez nem olyan csoda, mint nekünk. Egy 4 hetes terhessség pedig túl kicsi, hogy messzemenő követleztetést vonjon le belőle. Gyakorlatilag épp csak elkezdődik valami akkor. Az se biztos, hogy lesz belőle valami. Olyankor elég ridegen nyilatkoznak, hogy ne táplálj hiú reményeket. Ez nyilván nem túl kedves, de tapasztalat beszél belőlük

2021. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!