Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Következő hètvègèn 13 hetes...

Következő hètvègèn 13 hetes terhes leszek,lesz egy házassági èvforduló anyósomèknak ahol a többi családtag is ott lesz ,a szüleim is. Hogyan jelentsük be hogy újra babát vàrunk? A 12 èves gyermekünk sem tudja mèg,ő is akkor tudná meg ...

Figyelt kérdés

#baba bejelentèse
2021. okt. 24. 19:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

Gyereknek elmondjátok most, a többieket felhívod holnap, vagy egyszerűen rábízod a gyerekre, hogy kürtölje körbe a családot. Mire mentek lecseng, és lehet normálisan ünnepelni a házassági évfordulót. Gondolom valami nagy, kerek évforduló, mivel ekkora buli lesz.

Vagy lemondod a részvételt roszullétre hivatkozva, utána héten pedig körbejártok mindenkit a hírrel, ha mindenképpen személyesen akarod elmondani.

2021. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ismerjük őket ,nem vennèk rossz nèven , de így is úgyis kiszúrják , mert látszik rajtam ha nem is mondjuk el. Ha a gyerekünknek elmondjuk akkor ő fog lebuktatni minket....nehèz ügy ..
2021. okt. 24. 20:09
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Az miért baj, ha a gyerek meséli el mindenkinek?
2021. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "le fog buktatni"?!

Egyrészt te mondod, hogy már látszik is...

Másrészt meg ha már ekkora a korkülönbség, és még örül is a kistesónak, akkor szerintem aranyosabb, ha ő mondja el.

2021. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis minden rólatok szóljon? Tudod én is imádnivaló vagyok, de nagyon megsértődnék, ha tervezek egy partit, és valaki épp a partin jelenti be a nagy hírét, mert úgy gondolja, az a nap a legalkalmasabb, és persze csakis róla szóljon a nap. Keresel kifogásokat, pedig nem azon a napon kéne elmondani. Ha meg látszik akkor meg édesmindegy. Akkor hagyni kell, hogy az élet megoldja.
2021. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Körvonalazódik a dolog....Szerdán du. megyek genetikai ultrahangra ha minden rendben lesz ,elmondjuk a gyereknek és utána átmegyünk vidèkre anyósèkhoz , meg onnan 20 km-re anyuèkhoz ès akkor elmondjuk nekik.Igaz aznap nagyon kèsőn fogunk hazaèrni de így akkor lehet jobb lesz.

Köszönöm a vèlemènyeket, sokat segített☺️

2021. okt. 24. 20:26
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem egy 12 évest meg tudsz kérni, hogy ne kotyogja el, majd ti elmondjátok.
2021. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként nálunk a nagyszülők “ajándéknak” vennék.. nem úgy, hogy elveszik a napot..


A lányod, hh nem látja, ha látszik?


Én elmondanám csak simán.. tósztot mondani az évfordulósokra és hogy az általuk alapított család újra bővül…hozzátenni, hogy azért most, mert telefonon nem akartátok.


Viszont a lányotoknak elmondanám, legfeljebb előző nap.

2021. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
A lányom enyhèn autista ès Adhd-s ezèrt nem veszi èszre ,ès ezèrt nem tudja szabályozni mit mikor mond vagy csinál...
2021. okt. 24. 21:52
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

A lányodnak pár órával korábban kell megmondani, és utána vagy ő elterjeszti majd, vagy ti.

De ne a más házassági évfordulóján.

2021. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!