Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek étvágytalansága volt...

Akinek étvágytalansága volt és húsundora milyen nemű lett a babája?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ezek a tünetek nagyrészt lányra utalnak. Első trimeszterbe vagyok, egy hete jött ez, hogy már a húsnak a gondolatátol is hányingerem lesz de épp a húslevesből megtudok enni pár falat húst. Az étvágytalanság is új nekem
2021. okt. 25. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Lány.
2021. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fiú.
2021. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Ikrek, egy fiú, egy lány.
2021. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Már megint egy értelmes kérdés
2021. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet elégszer elmondani, hogy ennek semmi köze a magzat lába közti nemiszervhez?

Mennyi buggyant ember lesz édesanya...

2021. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Fiú és lány is.
2021. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Az első trimeszterben tipikus, hogy nem rajongsz a húsért, az utód nemétől függetlenül. Gondolom ez ilyen evolúciós dolog, nehogy a hústól valami baj legyen.

Nekem ugyanez volt lánnyal is, fiúval is. Ahogy elnémezem másoknak is ez a tapasztalata. Egyébként meg nem logikus, hogy az embrió neme alapján legyenek tüneteid, főleg ilyenkor, amikor még egy valamire való összeköttetés sincs a vérkeringéseitek közt. De később is csak a népi babonákra hagyatkozhatsz. Azt is olvastam annak idején, hogy a lány magzatoknál sokszor magasabb a hcg. Ami lehet, hogy igaz is, nálam is így volt. Mintha egyszerre két magzat lett volna bennem :D Ez elméletileg durvább rosszulléteket kellett volna, hogy eredményezzen, de semmi bajom nem volt. Soha. Egyes barátnőim meg rokonaim pedig széthányták az első trimesztert fiú magzattal. Akik ugyanúgy nem kívántak húst enni 😂

Na, nekem amúgy elmúlt mindig az első trimeszter végén, hogy nem kívántam a húst. (Amúgy 7-ből 6 napon húst eszek.)

Lényeg, hogy ne állj még neki rózsaszínre festeni a szobát 😁

2021. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Fiú, de ez alapján lányra is ugyanannyi esély lett volna. Felnőtt emberként, egy kis józan ésszel, hogy lehet elhinni az ilyen mendemondákat?!
2021. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Juuj. Úgy HALLOTTAM. Nem azt írtam hogy ennek 100% így kell lennie. Csupán tapasztalatokra voltam kíváncsi valakinél bejött e.
2021. okt. 25. 10:35
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Intelligens embert nem érdekli semmilyen formában, még egy kérdés erejéig se. Mert tudja, hogy fasság.
2021. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!