Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van remény, hogy baba lesz?

Van remény, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés

Múlt csütörtökön magán praxisban 5mm-es petezsákot látott az orvos. Azt mondta biztosan azért ilyen kicsi, mert később történt a fogantatás.

Ma sztk rendelésen 9mm petezsák. A doki szerint megállt a fejlődés.

Van valakinek hasonló tapasztalata? Végül mi lett a kimenetele?



2021. okt. 25. 19:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy utolsó mensi 09.05.
2021. okt. 25. 19:50
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem sem fejlődik. 7 hetes vagy naptár szerint, még ha 1 héttel később fogant, akkor is már betöltött 6. héten lennél. Látható embriónak már kellene lennie. Sajnálom! Nekem is volt ilyen, tudom milyen szar érzés
2021. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Próbálom magam felkészíteni lélekben. Azt megkérdezhetem, hogy neked művi befejezése lett, vagy azért az ilyen picik még elmennek a 12. hétig? :(
2021. okt. 25. 20:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem műszeresen kellett befejezni a 8. héten, nem indult meg magától. De nem biztos, hogy neked is így lesz. Mikor kell újra orvoshoz menned?
2021. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jövő héten pénteken
2021. okt. 25. 20:42
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ami veled történt
2021. okt. 25. 20:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm!


Kitartás! Tudom, hogy messze még a jövőhét péntek. Viszont ha ez valamennyire vígasztal, akkor inkább most az elején derüljön ki, hogy nem fejlődik megfelelően a terhesség, mintsem hetekkel később, amikor már embrió és szívhang is van. Nekem ment el 11 hetesen is babám.

2021. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy milyen hosszúak a ciklusaid? Mert ha hosszabb, 30-35 napos, akkor nem feltétlen van gond. Mert akkor ugye később van peteérés, nem a szokásos 14. nap körül, mint amivel az orvosok számolnak. És a terhesség elején sokat számítanak ám ezek a napok.
2021. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát igazából januárban szültem. És azóta még ez volt az első menstruáció. Tervezzük/terveztük a tesót, de előbb szerettem volna, ha a testem is és az egészségem is rendben van
2021. okt. 25. 21:01
 10/15 A kérdező kommentje:
Szülés előtt egyébként 30napos volt a ciklusom
2021. okt. 25. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!