Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van remény, hogy baba lesz?

Van remény, hogy baba lesz?

Figyelt kérdés

Múlt csütörtökön magán praxisban 5mm-es petezsákot látott az orvos. Azt mondta biztosan azért ilyen kicsi, mert később történt a fogantatás.

Ma sztk rendelésen 9mm petezsák. A doki szerint megállt a fejlődés.

Van valakinek hasonló tapasztalata? Végül mi lett a kimenetele?



2021. okt. 25. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ó értem. Hát akkor még egyáltalán nem biztos, hogy gond van, mert nem lehet tudni a peteérésed körülbelüli időpontját sem. Főleg, hogy szülés előtt is hosszú ciklusaid voltak.
2021. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az első terhességem is az sztk-s doki vitte végig. Azért már ismer nagyjából. Ezért lepett meg, amit ma mondott. De persze majd lesz valahogy. :)
2021. okt. 25. 21:09
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
lehet a baba behozza a lemaradást.esély a baba megmarad
2021. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mensi szerint 10 hetes vagyok, amúgy meg 8 hetes. Később fogant, meg hát nekem 35-38 napos ciklusaim vannak. 20 hétig végig kisebb volt a lányom, első genetikai ultrahangon is írtak hogy menstruacio szerint 15 hetes, méretek alapján 13+4 napos. Végül 32 hetesen 3200grammot tippelt a dokim. 3800grammal született majdnem 40 hétre. Semmi baj nincs abból ha később fogant. Egyébként én is úgy mentem, hogy 7 hetes voltam már mensi szerint és 9mm petezsák volt. 2 hét mulva 6mm embrió szívhanggal, most itt csucsul mellettem. :)
2021. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad :) bíztató
2021. okt. 26. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!