Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3 terhesen vérzés, ismeretle...

6+3 terhesen vérzés, ismeretlen okokbol, vajon hany napig fog tartani?

Figyelt kérdés

Tegnap délután barnazas, este voros verzes.. ugyelet, van szivhang, minden rendben volt nem latott semmit. Kaltam progeszteront magas dozisban, szigoru fekves.

Ma pici barnazas, minden rendben volt, este 10re megint elkezdtem vérezni. Az ugyeleten szanalmasan bunkok voltak velem, abszolut oktalanul. Volt valaki hasonlo szituban? Mennyi napig "normalis" ilyenkor a vérzés?



2021. okt. 25. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korai terhességben sajnos progeszteron pótláson kívül semmit sem tudnak tenni, hogy egy esetleges vetélést visszatartsanak, ha az egyszer elindul. Én is voltam görcsökkel koraterhesen ügyeleten, nekem ezt akkor magyarázták el, szerencsére normális stílusban. Remélni lehet, hogy abbamarad a vérzés és folytatódik a terhesség.
2021. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha be indul a veteles annak genetikai oka van. A test fel ismeri az eletkeptelen embriot es ki löki. Tudom, mert sajnos nem egy vetelesem volt.

Viszont eletet adtam egy egeszseges babanak is aki most itt alszik.

Amit most tehetsz az annyi, hogy sok folyadekot iszol, pihensz, es varsz. Remelhetöleg csak artalmatlan verezgetes es abba marad. Kitartast kivanok

2021. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pihenj, pihenj, pihenj. Szedd a progit es vedd komolyan a fekvest, kerj segitseget barkitol a nagy ellatasaban most. Kitartas!
2021. okt. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem amikor barnázás volt 12 és 13 hetesen, felhívtam az orvosom, de még csak be sem hívott megvizsgálni, hanem annyit mondott, hogy koraterhességben nem tudnak mit tenni, ha megindul a vetélés, csak drukkolni a kisbabának. Kapod a progeszteron pótlást, pihenj, de igazából mást tényleg nem lehet csinálni ilyenkor még.
2021. okt. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a szavaitokat!
2021. okt. 26. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagytok azóta? :)
2021. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma toltottem be a a 9 hetet. Ma kellett azota kontrollra mennem, elallt masfel hete a vérzés, volt szivhang stb

De ma vagy tegnap megállt a szivhangja. Korának megfelelő volt, sőt még 2-3 nappal fejlettebb is volt. Nem indult be a vetélés szóval missed ab. Ha nem indul el akkor csütörtökön vérvétel es megyek a kórházba abortuszra, ha elindul akkor azt mondta az orvos, hogy kórház rögtön es befejezik a terhesseget. Szóval sajnos jelenleg rosszul..

2021. nov. 12. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! El nem tudom képzelni, milyen érzés lehet ezt hallani az ultrahangon, hogy nincs szívhang. :( Pontosabban egyszer sajnos fültanúja voltam egy ilyennek, mert nyitott ajtónál ultrahangoztak. Az üvöltve zokogó kismamát a férje vonszolta ki. :( Drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön!
2021. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma volt eloszor a férjem velem az ultrahangon de mar megbantam, szegenyt ot is megviselte. 8 éve próbáltam tehetbe esni, tobb műtét, rengeteg gyogyszer. Mar maga a terhesség is csoda volt. Sajnos a masik csoda nem jott el.
2021. nov. 12. 22:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És miért műtöttek? Szegény férjedet is sajnálom, dehát nem tudhattátok előre és legalább ott volt támasznak.
2021. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!