Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős szúró fájdalom oldalt kb...

Erős szúró fájdalom oldalt kb a köldök vonalában?

Figyelt kérdés
Pár hete belenyillalt a fájdalom a bal oldalon. Konkrétan menni sem bírtam, annyira fájt. Mivel épp úton voltam, lassan totyogtam és idővel teljesen elmúlt így nem is foglalkoztam vele. De most már tegnap este és ma este is ez történt. Nagyon fáj. Nem görcsöl, hanem szúr, nyilall, mint mikor mondjuk becsípődik. Fekvésre rosszabb, illetve amíg nem mozdulok, addig nem rossz, de utána fel sem bírok kelni. Idővel enyhe mozgásra elmúlik. Mitől lehet ez? Lehet baja a babának? Tegnap voltam vizsgálaton, teljesen jól volt.
2021. okt. 27. 18:18
 1/3 anonim válasza:
Szia nem tudom mennyi idős terhes vagy de lehet épp a köldököd készül kifordulni. Egyébként az orvosnak említetted? Ha látták a babát és jól van akkor nem kell emiatt aggódnod szerintem. Ilyenkor amúgyis percenként alakul át az ember teste. Ha nagyon fájna én javasolnám hogy nézzen rád azért orvos.
2021. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

37+2 vagyok

Nem mondtam az orvosnak, mert a korábbi egyszeri esetnek tűnt. Tegnap meg délelőtt voltam és ez este jött. Meg most is este. Holnap ráerdezek a védőnőnél.

2021. okt. 27. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a tartó szalagok feszülnek. Nekem az utolsó hónapban szinte alap volt a szúró fájdalom ha mozgásban voltam. Nem állandóan, hanem bizonyos időnként beszúrt, aztán totyogás és elmúlt.

Ettől függetlenül kérdezz rá, mert a köldök vonal elég magasan van ahhoz, hogy szalagok legyenek. De az is lehet, hogy azok.

2021. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!