Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj ha terhesseg alatt...

Nagy baj ha terhesseg alatt csak üdítőket tudok inni mert a vizet kihanyom?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb nyilván a sok cukor miatt de ha csak az megy le akkor idd azt. Esetleg megpróbálhatnád higítani vízzel. Hátha úgy jó lenne.
2021. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Vagy a cukormenteseket válaszd. #1 voltam
2021. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam magamnak minden nap 1 vagy 2 kancsó limonádét, oké abban is van cukor de próbáltam a lehető leg természtesebb módon édesíteni, meg inkább savanykás volt, viszont megturbóztam egy kevés mentalevéllel, citromot facsartam bele, nem sima citromlé, demerara cukrot használtam, ettől sötétebb lett, néha tettem bele szárított bogyókat.

Mindezt azért mert a kólát kívántam de napi 2 liter kóla nem annxira jó dolog. Ezt szívesen ittam mellette.

2021. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Inkább teát, limonádét, esetleg cukormentes ízesített vizet. Az üdítővel hosszú távon agyonvágod a szervezetedet.
2021. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
cukor menetset.azt iszol amit akarsz,de terhese sok cukor nem jo cukorbetegség kialakulása és hizás és fogaid miatt
2021. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Én azt mondom az első trimeszterben azt igyál, amit tudsz. Ha az gyümölcslé, akkor az. Én is csak a barack levet tudtam meginni és abból is csak egyfélét. Nem ment le se a tea, se a víz, se a limonádé, se semmi más. Leves és baracklé. Ha úgyéreztem, hogy most talán menne egy kis víz, akkor ittam vizet helyette.

Később, ha elmúlik a rosszullét, akkor figyelj majd jobban erre.

2021. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy voltam mint a 6-os. Se előtte, se azóta nem szeretem az üdítőket, de első trimeszterben csak azt tudtam inni az állandó hányás és sok sav miatt. Gondolom így kompenzált a szervezetem. Második trimeszterre elmúlt, utána már jöhetett az egészségesebb vonal.
2021. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az is közrejátszik, hogy magasabb kalóriatartalmú. Nyilván ha az ember szervezetében már gyakorlatilag nincs semmi, akkor nem feltétlenül baj, ha legalább ezzel visz be egy kicsi "energiát".
2021. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!