Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek, hogy gyereket...

Mikor éreztétek, hogy gyereket akartok? Egyből vállaltátok vagy volt valami "lassító" tényező?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk babát,a párom is és én is. De mindig abban egyezünk meg, hogy csak kellene előtte lagzi, mert gyerekkel már nem olyan lesz. Meg most belevágtunk lakás felújításba, így egy fél évig albérletben lakunk. Anyagilag jól állunk, 30 felett vagyunk.

Ti belevágnátok?


2021. okt. 29. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Megvárni a lagzit nem hülyeség. Sokkal könnyeb lenne szerintem. Én megvárnám míg minden elcsendesül, kész a lakás és megvolt a lagzi. Így aztán teljes erővel csak a babára tudtok majd figyelni.
2021. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanígy vagyunk, az esküvőre várunk most, amit már párszor el kellett napolni. A ház hamarabb meglesz mint az esküvő, de csak utána vágunk bele, addig semmiképp.
2021. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi nem vártunk, nekiálltunk pedig ház vásárlás és esküvő is jövőre lesz. Van már egy iskolás gyerekem más apától, szóval mi nem kettesben vagyunk. De a tesó még nem jön. Sokszor hónapok/évek kellenek ezért mi nem szerettünk volna várni. 30 évesek vagyunk.
2021. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon soka kérdező neki állnak babaprojektezni,az esküvő előtt,esküvő szervezésekor és probálkoznak babával amig össze nem jön.pl:esküvő után szül vagy az esküvő előtt nem tudni. régen terhes esküvő nem illett.mindeki csak nászéjszakán kezdet családalapitásba esküvő után
2021. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
32 vagyok, párom 40. A korunk miatt is, meg amit itt írtok is elgondolkoztam, hogy hiába a tervezés, nem biztos, hogy elsőre összejön stb
2021. okt. 29. 16:43
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi februárban kezdtünk próbálkozni, júniusban volt az esküvő. Én is úgy voltam vele, hogy valószínűleg nem fog elsőre összejönni (és nem is jött), legfeljebb lesz egy kis pocim már esküvőre. De ha van türelmed, akkor talán jobb kivárni az esküvőt, hogy mindenre 100%-ban oda tudj koncentrálni és ki tudd élvezni, mert ezek nagy dolgok az életben. Babád több is lehet, esküvő jó esetben csak egy lesz. De én ezzel a tudattal sem tudtam várni. :) Nem is bánom, most sikerült a baba, de már így is alig bírtam kivárni.
2021. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Így vágyom már rá, mint, ahogy te most leírtad.
2021. okt. 29. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Kb mióta élek eleinte anyámat nyaggatam tesóért, ha született a szomszédba kisgyerek ott voltam. 18 és 20 évesen szültem és 39 évesen, ha összejönne még egyet szeretnék.

Volt saját lakásunk munkánk, sajnos örököltem.

2021. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. Én is így voltam, mint 8-as, csak 23 évesen fogok szülni. :D


Kérdező, szerintem jobb egy kis pocakkal házasodni, mint hogy azt érezd, hogy "le kell tudni az esküvőt". Akkor is, ha csak egy nagyon pici részed érezné ezt. 3-4 hónapos terhesség még kb nem is látszik, úgyhogy még több időd van, amíg látszat nélkül házasodhatsz. Úgy csináld, hogy utólag azt érezd, hogy boldog voltál ebben az időszakban. Minden más megoldható. :)

2021. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Mi már nem bírtunk várni, így nekiálltunk a babaprojectnek. Szerencsére elég hamar sikerült, most vagyok a 9. hónapban, augusztusban lesz a lagzink és épp most vettünk családiházat, aminél az a terv, hogy a 2022es Karácsonyt már ott töltjük.

Szerintem ezt nektek kell érezni, mi a fontosabb! :)

2021. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!