Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14. Hétben vagyok. Miért...

14. Hétben vagyok. Miért nincs semmi hasam?

Figyelt kérdés
Semmi terhes hasam nincs. Ami van az zsír és ott volt a terhesség előtt is, és feljebb is helyezkedik el. Normális ez hogy nem latszik még? Engem bevallom kicsit zavar...

2021. okt. 30. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, edesanyamtol 7 hónapos terhesen kérdezték meg hogy esetleg talán babát vár? 😂 Úgy hogy furdoruhaban volt😂 nekem sincs semmi hasam és már a 16.hetben vagyok
2021. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Akkor még nekem se volt, csak szimplán dagadt voltam. Valamikor a 30. Hét táján gondolt terhesnek az, aki nem tudott addig róla.

Nem vagyunk anatómiailag egyformák, mindenkinek más a hasfal vastagsága, a zsír lerakódási helye, a méh/baba helyzete.

2021. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert még csak a 14.hétben vagy. Nekem 18-20fele kezdett látszani de azt is inkább vasárnapi zabálasnak hitték.

Teljesen normális. Hidd el fog az látszani hamarosan.

2021. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is csak később kezdett látszani, pedig nem vagyok dagadt sem. Úgy a 18. hét környékén. Most sem mondaná meg senki a hasam alapján, hogy egy hónap múlva fogok szülni.
2021. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18-20-22.hétől nől hasad sokat.nem baj ha nem nől még
2021. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,hogy nem látszik még.
2021. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más. Teljesen normális, ha még nincs látványos hasad. Van, akinek sokáig semmi nem látszik, másnak meg már az elején pocakja van.
2021. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó neked! Én holnap töltöm a 12 hetet, de már úgy nézek ki, mint egy 5 hónapos terhes! Igaz, ez már a 4. gyerekem és 3. terhességem, de akkor is engem rohadtul idegesít. Főleg, hogy ha megfogom, zsír az egész. Pedig nem voltam kövér előtte és elvileg két és fél kilót fogytam is a rosszullétek miatt, de akkor honnan jött ide ez a zsír és miért???
2021. okt. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is harmadik baba és 13 hetes vagyok, kicsit többel indult ez a terhesség mint a korábbiak es már most olyan a hasam mint az előző terhességek 20-24 hetesen voltak 🤦‍♀️


Egyébként nekem az első terhességnél kb 18 hetesen kezdett nőni másodiknal kb 16 hetesen úgyhogy simán csak ilyen alkatú vagy. Nincs gond... Nekem a végére óriás hasam lett úgyhogy lehet neked is beindul majd... De lehet h nem lesz nagy ezt nem lehet tudni, másak vagyunk

2021. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen valószinű a hátrahajlott méhem is közrejátszhat. Alkatilag háát nem vagyok sovány de kövér se. Abszolut átlagos test, hasam lapos.
2021. okt. 31. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!