Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, ha terhességem...

Az normális, ha terhességem legelején (5. hétben) nem duzzadtak meg a melleim, nincs szag-és ízérzékenységem? Gyakorlatilag a vérzés kimaradáson kívül semmi változás nincs.

Figyelt kérdés
Néhány hónapja volt egy vetélésem, akkor az első jel volt a melleim érzékenysége és megduzzadása. Akiknek már volt vetélése valamit másképp csinált a következő terhességnél? Én multivitamint szedek, előzőnél nem szedtem. Köszi a válszokat!

2015. máj. 21. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem a multivitamin hianyatol ment el a baba.

Sajnos az elso 12 het lutri. Semmit nem lehet tenni a fejlodesi rendellenesseg miatt vagy genetikai okokbol elhalo terhesseg ellen.


Ezen nem segit se vitamin, se fekves, se semmi.

2015. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális, a tünetek vagy később jönnek vagy nem jönnek.


Az elsőnek igaza van.. Nincs mit tenni fejlődési rendellenesség ellen sajnos. :(

2015. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, az lenne a normális. Mert a terhesség nem betegség. Sajnos előfordulhatnak kellemetlen mellékhatások, de nem feltétlenül jelenik meg.


Valóban jó, ha szedsz vitamint, de nem ettől fog megmaradni vagy elmenni.

2015. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 3 vetélésem volt mindegyiknél voltak tünetek. Most egyáltalán nem gondoltam terhességre, sőt..mivel abszolút semmi bajom nincsen és nem is volt. Mintha csak késne a menstruációm és most már 14 hetes :)
2015. máj. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen sajnos lutri nagyon így az eleje. Nekem ez az 4. terhességem de mindegyik máshogy volt az elején. Az elsőnél volt nagyon erős émelygésem reggeli hányásom 12. hétig tartott a terhesség, a 2.nál nem is éreztem semmit csak véreztem aztán elmult ez a 9. hétig tartott. A 3.nál mikor megint sokáig véreztem sejtettem hogy terhes lehetek, sok hormon gyógyszert is kaptam így a baba megmaradt, vele a 9-10. héten olyan émelygés és rosszullét volt rajtam hogy felkelni sem bírtam, de minden jól ment, már 15 hós a babám.Most 5+6 hkm vagyok a vérzés kimaradásán kívül semmi bajom nincs. Szóval én azt mondom hogy csak bizakodni lehet.
2015. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor bizakodok :)
2015. máj. 22. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg még bőven jöhet a rosszullét
2015. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!