Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 13-14 éves kislánynak,hogy...

Egy 13-14 éves kislánynak,hogy lehetne bejelenteni terhességet,kisteso érkezését?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lesz egy kistestvéred. Nem kell túlgondolni
2021. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

A 13-14 éves már nem kislány, hanem tini. Szépen leülsz beszélgetni vele, és elmondod, hogy érkezik a kistesó.

Arra azért készülj fel, hogy nem feltétlenül fogja kitörő örömmel fogadni, hisz tini.

2021. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Bizzos nem fog örülni neki, erre készülj fel. Egy tininek legkevésbé egy csecsemőre van szüksége. Majd gondolom ingyen bébiszitter lesz.
2021. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

3- barátnőm 15 volt mikor megszületett az öccse, a nővere 17. Örült neki (gondolom a nővére is bár vele nem beszéltem erről.)

Mondjuk tény h ő sokat bébiszitterkedett de az ő szüleinek azért az átlagnál több munkája van.

2021. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
13-14 éves tinilánynak beadagolni hogy kistesó lesz? Na az húzós. Igazából majdnem mindegy is, hogy hogyan körítitek, szinte garantált a kiborulás, hiszti. Legyetek vele megértők, neki épp a kis világa omlik össze. És ne nagyon tukmáljátok rá majd a kicsit, ha akar részt vesz az életében, ha nem akkor nem.
2021. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a körítés számít. Egyszerűen mondjátok meg neki, hogy lesz egy kistestvére. Aztán hagyjatok neki időt feldolgozni és válaszoljatok, ha kérdez. Ha új párod van vagy te vagy az új pár, neccesebb, hogy félteni fogja az édes szülőjénél a pozícióját.
2021. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"Kati, lesz egy testvéred!"
2021. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kati, májusban kistestvéred születik.
2021. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk a szerelmet és a pocaksimogatast inkább hagyd ki a mondandóból. Hany éves vagy, 16?
2021. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Én 12 voltam, amikor megtudtam, hogy kistestvérem lesz és nagyon örültem neki. Anyukám a 6 hetes UH-ot adta a kezembe és kellett egy kis segítség, hogy rájöjjek, mit nézek, de a mai napig nagyon jó élmény maradt, hogy végignézhettem, hogy nő fel egy baba. Anyukám aktívan bevont a babázásba, tanított, hogy hogy kell gondoskodni róluk. Most a sajátomat várom, de a legtöbb alapot még mindig tőle tudom. :) Nem biztos, hogy így fog reagálni rá a te gyereked is, de nem azt jelented be, hogy másik gyereked lesz helyette, hanem hogy nagytesó lesz. Talán, ha bevonod az egész terhességbe, hogy hogy nő a baba, rúg a pociban, menjünk babaruhát venni, akkor hátha neki is élmény lesz, nem trauma.
2021. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!