Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülők mit szolnatok hozzá...

Szülők mit szolnatok hozzá 14èves lányatok 22èvestől lenne terhes?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Csak nem ?????
2019. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez azért elég meredek... De erre milyen választ vársz? Tuti minden szülő kitérne a hitéből, a többi a vérmérsékletén múlik...
2019. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Elmagyaráznám a tagnak hogy készúljön a sittre vagy keressen abortusz klinikat sebesben . Gyereknek ne legyen gyereke , ez tragèdia . Koton szex esetén vagy nyali fai .
2019. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Feljelentenem a hapsit. Igaz a baba nem tehet rola de lehet jobb lenne elvetetni. 14 evesen meg egy kis porbafingo,nem ert semmihez nem tud semmit,es eleg baj hogy a labat megis szetrakja. A pasi valoszinuleg csak azert van vele hogy megpengesse,de a gyermeket nem fogja felnevelni,inkabb lelep. A lanyom kapna egy nagy budos pofot es nem engednem soha sehova. Sajnos a tiltas nem mindig hasznal de igazabol nem is tudom mit tennek. Ennyi evesen kb a 8 altalanos van meg vagy meg talan az sem,nem tudna felnevelni es ellatni a babat,igy a nagyszuloknek kellene azt is nevelni a lannyal egyutt. Szomoru hogy vannak ilyenek
2019. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
NAgyon elgondolkodnék hol rontottam el.
2019. szept. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon örülnék neki!
2019. szept. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Ti is csak hisztériázni, feljelentgetni tudnátok. Pedig semmit nem érnétek el vele. 14 évet ha betöltötte, az a beleegyezési korhatár. Nem csukják le.

A gyerek természetesen nem tarthatja meg a gyereket, mert nyilván nekem kellene felnevelni.

2019. szept. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
14 éves egy 22 évessel. A kuslany valszeg apakomplexusos. Vagy külön él az apjától, vagy rettentő rissz a kapcsolatuk. A hímnemű lény pedig beteg pedofil. Mert egy FÉRFI egy NŐVEL él szexuális kapcsolatban, nem egy kislánnyal.
2019. szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

*

Kislány

Rossz

2019. szept. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem annyira nem lényeg hogy pasi hány éves. Én önmagában azon fennakadnék hogy a 14 éves lányom terhes...
2019. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!