Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek a helyemben táppéntre?

Elmennétek a helyemben táppéntre?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy kozepidos vetelesem es 3 napja pozitivat teszteltem.

Covid intenziv osztalyon dolgozom,ti a helyemben elmennetek tappenzre?

Meg szeretnem varni a szivhangot,de nagyon felek.


2021. nov. 2. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Szívhang után természetesen nem dolgoznék tovább a te helyzetedben.
2021. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg addig (ha tudnak nélkülözni) menj el más indokkal betegszabira, tp-re.
2021. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Nagyon sajnálom, nekem is volt az ismeretsegi körömben covid alatt vetélés.
2021. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Én szóltam a főnökömnek, hogy terhes vagyok és nem szeretnék kockáztatni. Megértette, 6 hetes terhesen mentem táppénzre. Nem Covid osztályon dolgozom, de elsődleges ellátók vagyunk és többnyire fertőző betegekkel foglalkozunk. Mást se akartam összeszedni.
2021. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2021. nov. 2. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Covid osztályon nem dolgozhatsz terhesen. Minél előbb jelezd a főnővérnek.
2021. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Covid intenzívről átkérném magam más részre. Ha tudok dolgozni, fizikailag, akkor nem mennék táppénzre. Más kérdés ha nem akarok.

Én is eü-s vagyok igaz nem covid osztályon, harmadik hullám idején én 30. hétig dolgoztam. Aztán majdnem megevett az unalom otthon a végéig.

Neked kell tudnod, beszéljetek meg otthon a férjeddel.

2021. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Gyógyzornász vagyok és mindenkeppen fizikai munkat kell vegeznem,barmelyik osztalyra kerem at magam.

Koszonom a valaszokat.

2021. nov. 2. 11:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Más osztályra kérheted magad.vetélést,sajnálom részvétem nem lehetk önnyü neked.ha nem megoldhato te áthelyezésed,senki nem helyetesit nem potol téged táppénz azonnal.ne kockáztasd a babát
2021. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Kérdés elengednek-e...unokatestvérem szintén covid intenzíven dolgozik, már a 3. hullám alatt is embertelen mennyit dolgoztak , 12 óra alatt 1x mehettek ki pisilni és ennyi. Remélem sikerül megoldanod.
2021. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!