Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislánynak kisfiú ruha?

Kislánynak kisfiú ruha?

Figyelt kérdés
Lányunk fog születni rokonságba nem rég született egy kisfiú és kapunk egy csomó ruhát tőlük.Nyílván kiváloggattam olyan darabokat amiket biztos nem adok rá mert nagyon fiús de vannak olyan kis kék bodyk vagy esetleg kék gatya nagyon gáz egy kislánynak?Végülis csak segíteni akarnak meg nem szeretném őket megbántani,hogy nem fogadom el.Ha kombinálom rozsaszín ruhákkal nem olyan gáz nem?
2021. nov. 2. 12:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Jaj ne hülyéskedj már, miért ne adhatnál kék felsőt egy újszülöttre?
2021. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Egyáltalán nem. Nyilván az ilyen “kapott” dolgokat az ember elsősorban úgy is otthonra adja fel rá, másrészt meg, ahogy írtad, kombinálni is lehet. Nagy segítség szerintem, hogy nektek ajándékozzák.
2021. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Mutass nekem egy törvényt, ahol le van írva, hogy a kislányokat rózsaszín ruhába kell öltöztetni.

Hányni tudnék a csupa rózsaszíntől.

Elég lesz majd akkor rózsaszín cuccokat venned, amikor eljön az a korszak, hogy nem akar mást felvenni.

2021. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk első gyerekünk fiú, második lány, és már az első gyereknél eldöntöttük, hogy a babaruhákat mind örökli majd. Vettünk egy csomó semleges ruhát, de amikor aznap 26-jára öltözteted át, mert lehányta, lepisilte, lekakilta magát, akkor le fogod sz.rni, hogy a body színe fiús vagy lányos. Mindezt max pár hónapig vagy addig se, hisz utána növi is ki. Amíg csak otthon van, szerintem adj rá, amit akarsz. Neki tényleg mindegy lesz. :D
2021. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
14 hónapos a lányom, elejétől fogva veszek neki kék, szürke, zöld nadrágokat, bodykat is. Mindig rózsaszín, mályva színekkel kombinálom és úgy teljesen csajosan nézni ki.
2021. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Ezt te tök komolyan kérdezed? Te talán csak rózsaszínben jársz minden nap? Nehéz lesz ellátni egy kisbabát, ha ilyen dolgokban sem vagy képes egyedül dönteni és azon pörögsz, majd ki mit szól - akár idegenek is
2021. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem szólt senki,hogy lányt nem lehet kék nadrágba öltöztetni, úgyhogy sajnos felrobbant az univerzum mikor ráadtam a lányomra .. de már elmúlt
2021. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

2 és fél év van a gyerekeim közt

A nagyfiú, a kicsi lány (5 hetes)

Simán ráadom a bátyja elrakott ruháit

2021. nov. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%
ha otthon ráadod,akkor nem baj ak utya se lássa.miért ne adhatnál fiurol kinőtt ruhákat,kiscsajra. tedd meg nyugotan
2021. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Én vettem is kék ruhákat a lányomra, aztán kiderült jól is áll neki, mert kék a szeme, a mai napig veszek neki kéket és lehet is kapni lányra, nemcsak rózsaszín ruhák vannak, fiúktól kapott ruhát szintén ráadom.
2021. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!