Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislánynak kisfiú ruha?

Kislánynak kisfiú ruha?

Figyelt kérdés
Lányunk fog születni rokonságba nem rég született egy kisfiú és kapunk egy csomó ruhát tőlük.Nyílván kiváloggattam olyan darabokat amiket biztos nem adok rá mert nagyon fiús de vannak olyan kis kék bodyk vagy esetleg kék gatya nagyon gáz egy kislánynak?Végülis csak segíteni akarnak meg nem szeretném őket megbántani,hogy nem fogadom el.Ha kombinálom rozsaszín ruhákkal nem olyan gáz nem?
2021. nov. 2. 12:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként én sem szidtalak egy szóval sem 🤷‍♀️ másak vagyunk pont. Szép napot
2021. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
37%

11!


Ha az én anyám lennél, sirva menekülnék 🤣


Az én anyám fejre is allhatott volna, akkor se hordta volna rozsaszínt.

Csak lányok vannak a családban, akik velem egykoruak, rengeteget voltam velük 🙄

Herotom volt a barbiktól, pörgősszoknyától, rozsaszíntől.

1 babám volt, annak is 5 évesen levágtam kopaszra a hajat, azt kidobtam.

Nem mjndenki születik barbibabának 🤷‍♀️

2021. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
59%

22


De nem a te anyád vagyok.


Én nagyon szeretem a rózsaszín habos-babos ruhákat, és a kislányom is szerencsére. Most 4 éves, és csini leggingek, nadrágok helyett mindig a szoknyát kéri inkább. Nadrágot még rá sem tudtam adni eddig, mert nem szereti. Én ennek nagyon örülök, mert én is ilyen vagyok, de ha nem akarna ilyenek hordani, azt is elfogadnám. Ugyanis nem kényszerrel, mindenáron öltöztetem ilyenekbe, csak egyesek így értelmezték a kommentemet.

2021. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
57%
Ad rá nyugodtan, ha veszel hozzá valami rózsaszín kardigánt, harisnyát, sapkát stb., simán utcára is adhatod, mert lányos lesz a kék is a rózsaszín kiegészítőktől
2021. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!