Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislánynak kisfiú ruha?

Kislánynak kisfiú ruha?

Figyelt kérdés
Lányunk fog születni rokonságba nem rég született egy kisfiú és kapunk egy csomó ruhát tőlük.Nyílván kiváloggattam olyan darabokat amiket biztos nem adok rá mert nagyon fiús de vannak olyan kis kék bodyk vagy esetleg kék gatya nagyon gáz egy kislánynak?Végülis csak segíteni akarnak meg nem szeretném őket megbántani,hogy nem fogadom el.Ha kombinálom rozsaszín ruhákkal nem olyan gáz nem?
2021. nov. 2. 12:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%

Kövezzetek meg, de én nem adnék.

Én igazi nőnek akarom nevelni a kislányom, amibe nem férnek bele a fiús ruhák, még baba korban sem.

A kapott ruhákat el lehet ajándékozni, esetleg adni is, és lehet venni helyette gyönyörű csipkés, fodros bodykat is.

Én ezekhez szeretném hozzászokatni a lányomat, nem a szürke meg a kék ruhákhoz.

2021. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem full fiús ruhákat kell rájuk adni, de egy kék body (ruha alatt) vagy egy kék nadrág egy csajos felsővel az mitől lenne már fiús? Konkrétan fiús cuccot nem adok rá, ahogy a kisfiamra sem lány ruhát, de egy csomo uniszex ruha van, például egy kék leggings, vagy egy akármilyen body a ruha alatt..
2021. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%

11.

Csak próbállak időben figyelmeztetni, hogy az, hogy milyennek szeretnéd nevelni, még nem garancia arra, hogy olyan is lesz ;-)

Szerencsére az egyéniség nem csak és kizárólag a "rá"neveléstől függ.

2021. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%
Kisfiú után kislányunk született. Főleg az ő ruháiba öltöztettem a nagyon fiúsakat szelektálva. Akkor kezdtem lányosítani a ruhatárát, amikor láttam, hogy mások zavarba jönnek, ha fiúnak tippelik. (Engem hidegen hagy.) Úgyhogy a sapkája, cipője lányos már. Na meg lehet már frizurát csinálni neki.
2021. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen mindegy nyugodtan add rá hidd el anyagilag is nagy segítség a kapott ruha.


Nekem a rózsaszínbe öltöztetett lányomra simán megkerdezte a nénike az utcán h fiú -e... 😂🤷‍♀️


Pedig akkor nem is a bátyja kék overalja volt rajta...

2021. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%

11, kövezz meg engem: én sokszor direkt fiú ruhát veszek/vettem a lányomnak, mert annyira "csajos" jelenség, hogy full kékben, kék babakocsiban, fülbevaló nélkül (a mai napig nincs neki) se nézték soha az életben fiúnak :D

A rózsaszín egyébként pont ezért nagyon "sok" rajta, nem áll jól, míg kékben ragyog, kiemeli a tengerkék szemét.

2021. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
11-es nyilván bosszúhadjáratba kezdett a kékbe is öltöztetők ellen, bőszen jönnek a piros x-ek :-D
2021. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%

11-es vagyok


Hát még nekem milyen bőszen jönnek a piros x-ek.

Mondjuk az egész pontozási rendszer egy kalap szar, nem az alapján pontoznak hogy hasznos e a válasz, hanem hogy egyetértenek e vele.

2021. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%

11es. Én pedig azt tanítom a gyermekeimnek, hogy nem a ruha teszi az embert, és törekszem arra, hogy inkább kényelmesen, mint csinosan legyen...

Egy pici babának pedig teeeeljesen mindegy miben van.. Ő tojik rá hogy csipkés vagy fodros-e a ruha, én pedig arra tojok más mit gondol ha szürke zöld vagy kék nadrág van a lányomon...

2021. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%

"inkább kényelmesen, mint csinosan legyen..."


Ok, akkor neveld erre. Mi közöm van nekem ehhez?

Senkit nem szidtam, aki kék ruhát ad a babájára. Leírtam az én véleményemet, az én nézőpontomat.

Mégis úgy rámkaptak egyesek mintha kínoznám a gyereket.

2021. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!