Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ivás után hányinger?

Ivás után hányinger?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincs nagy hányingerem van olyan nap, hogy egyszer sincs de mikor iszok bármit utána kegyetlen hányinger jön rám ami pár perc múlva elmúlik vagy ha bufogok akkor egyből. Ez a terhesseggel összefüggő?
2021. nov. 3. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán okozhatja a terhesség. Én nem tudtam a teákat meginni, pl. Nestea vagy lipton, mert olyan savat csinált, hogy hányingerem lett vagy azonnal kihánytam. Lehet neked is savat okoz amit iszol és amikor büfögsz, akkor meg is könnyebbül a gyomrod.
2021. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így kezdődött. Nem tudtam meginni a vizet. Aztán a teát sem, meg az almalevet sem, szóval semmit, amit előtte szerettem. Azóta már semmi nem esik jól, amit meg kell enni, vagy inni.
2021. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Terhes vagy ez terheséggel jár,de probálj kisérletezni az ivással,hogy mit bir a gyomrod
2021. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most a második terhességemnél voltam így. Csak a szénsavmentes ásványvízet tudtam megunni, mástól hányingerem lett, és hánytam is.
2021. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!