Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony bétahcg szint ellenér...

Alacsony bétahcg szint ellenére maradt meg valakinek terhessége?

Figyelt kérdés
Néhány napja volt egy halvány de pozitív tesztem. Ennek ellenére a nemvárt napján barnás vérzés jelentkezett. Másnap voltam orvosnál, látott valamit ami 4 mm volt de nem egyértelműen peteszák. Másnap berendelt vérvételre. Az eredmény nagyon alacsony b HCg szint. Progeszteront írt, és vissza rendelt keddre újabb vérvételre. Volt eddig mellfeszülésem ami tegnap óta alig érezhető, ma viszont reggeli erős émelygést tapasztaltam, pedig én már elengedtem ezt a terhességet. Most szedem a progeszteront, továbbra is barnázok, kicsit erősebben. Délelőtt a derekam is menstruációsan görcsölt de elmúlt. Úgy vagyok vele ha ez a baba élni akar akkor megadom az esélyt, szedem a gyógyszereket, ha nem, akkor majd összejön máskor újra. Kíváncsi vagyok hogy hasonló, de pozitívan vègződő története van-e valakinek? Clostis hónap volt, elvileg 3 tüszőm repedt meg.
2021. jún. 18. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi volt az a nagyon alacsony HcG?

Nekem a nem várt napjàtól ment a barna pecsételés gyakorlatilag az első trimeszterben végig, néha erősebben néha gyengébben.

2021. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos az értéket nem tudom, mert levették a vért aztán hazaküldtek. Az orvosom futószalagon műtött, csak később telefonon tudtam vele beszélni de az értéket nem mondta meg, csak annyit hogy szedjem a gyógyszert, kedden ismételjük a vérvételt. Az az igazság hogy 37 éves vagyok, van már két gyerekem, egy beteg babát én már nem vállalnék be. A missed ab sem vonz, hiszen novemberben már volt egy. Azt hiszem ez a baba, ha maradna az csoda szàmba menne.
2021. jún. 18. 14:32
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha van ügyfélkapud

[link]


Itt megtudod nézni a leleteid.

2021. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet! Van! Nézem is.
2021. jún. 18. 14:46
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt írják a leleten, hogy 2,49 mIU/ml a referencia tartomány <5. Hát nem tudom ez mit jelent. Elvileg a ciklusom 30. napján vagyok. A menstruációs tüneteim elmúltak, most a barnázás is kevesebb, nem hiszem hogy egy szem progeszteron ennyit jelent. Innen már a sorsra bízom, de amit lehet megteszek.
2021. jún. 18. 15:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

Szerintem beágyazódás se volt.

2021. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet. Az is lehet, hogy volt csak nem sikerült. Ki tudja? Követem az utasítást, aztán lesz, ami lesz.
2021. jún. 18. 15:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sajnos nem terhesség jelenleg :( Szerintem a progeszterontól émelyeghetsz inkább.
2021. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Reggel még nem vettem be progeszteront mert nem is volt itthon, ráadásul biztos voltam benne hogy negatív eredményt fog adni vérvétel, el sem akartam menni. Délben vettem be, na attól szédültem, de mivel szedtem már erre számítottam is. Szerintem szórakozik velem a sors.
2021. jún. 18. 16:24
 10/15 anonim ***** válasza:
horomonok okozhatják terhes tüneteket
2021. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!