Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Aki szoptatott még,...

Anyukák! Aki szoptatott még, amikor teherbe esett, fájt a melle a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Én egy hete teszteltem pozitívat,5 hetes terhes lehetek. Aggaszt, hogy a lányommal annak idején sajogtak a melleim, amikor terhes lettem, most meg semmi ilyesmi nincs. Ez azért lehet, mert már meg vannak duzzadva a tejmirigyeim, hiszen szoptatok? Remélem, nem rossz jel.
2010. szept. 3. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj el nőgyógyászhoz! Ő megmondja a tutit! Így is ugyis el kell menned és akkor azt is megtudod mennyi idős is vagy pontosan.

Gratula a kicsihez!

2010. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, megyek nőgyógyászhoz, már van is időpontom egy hét múlva. Azért várok még egy hetet, hogy legyen szívhang is. Addig meg marad az aggódás. Köszi a választ!
2010. szept. 3. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem 2 éves a kislányom, még most is szopizik időnként. Emellett 20 hetes babás vagyok, mikor terhes lettem nem fájtak a melleim, holott az első gyerkőcnél egyből éreztem őket..

Ne aggódj, nem lesz gond :))

2010. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez megnyugtató! :)
2010. szept. 3. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szoptattam terhesség alatt és nekem sem fájt a mellem.(csak amikor szopizott akkor)
2010. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs! :) Én is kb.1 hete teszteltem pozitívat,és jövőhéten megyek dokihoz.Szoptatok,és 16 hónapos a lányom.Az első terhességem elején nagyon fájt a cicim,most semmi bajom,és nincsenek babás tüneteim.Pedig a lányom nagy ciciimádó,és gyötri a melleim rendesen,de hála istennek nem fáj.Az első babámnál hánytam és émelyegtem,most életvidám és fitt vagyok.Tök fura,észre sem veszem hogy lakik ott egy kis manó...:)
2010. szept. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem feszültek/faájtak a melleim, bezzeg az első babánál mellé sem lehetett nyúlni. valszeg a szoptatás miatt.
2010. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az én lányom is 16 hónapos. :)


Köszi szépen mindenkinek a válaszokat, megnyugodtam.

2010. szept. 4. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!