Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikorra vásarolt be mindent...

Ki mikorra vásarolt be mindent a babakelengyéből?És a korházi táskát mikor pakoltátok be?És mikor mostátok ki startra készre?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Magzatvíz szivárgás közben pakoltam be a táskát, anyukám mosta ki a ruhákat amíg a kórházban voltam.

A cuccok legalább fele szülés után lett meg (pl az is, hogy hol fogunk lakni...)

2021. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

35 hetes vagyok, apróságok voltak még hátra, azt a héten beszereztem, a lényeg már kb. 2-3 hete megvan.

Kimosni kb. a 32. héten tettem mindent mert még jó idő volt, megszáradt a napon (meg kb. akkorra lett kész a komód amibe pakolhattam).

Kórházi pakkot most fejeztem be. Igaz nekem abszolút problémamentes a terhesség, soha nem volt gond a méhszájjal, stb.

2021. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
35. hétig dolgoztam, utána kezdtem bepakolni. Szerintem addigra már mindent megvettünk, bár hozzá tartozik, hogy a tesóm gyereke 1,5 évvel idősebb, és a legtöbb dolgot tőlük kaptuk. Mosni is csak a 35. héten kezdtem, mert a dolgozószobámból lett a gyerekszoba.
2021. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én a 30. hétre összeraktam mindent mindegyik gyerekkel.
2021. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
35.héten összepakolhatsz
2021. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32hetesen kezdtem összeszedni a cuccokat, elmenni megvenni mindent. Kb a 35.hétre össze volt pakolva minden már csak a papírok, töltő ilyesmik hiányoztak, azt akkor tettem bele mikor indultunk.
2021. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 35 hetesen pakoltam össze mindent. Nem mertem később, mert fejemben volt sokszor, hogy mi van ha beindul hamarabb a szülés. De legalább nem maradt ki belőle semmi 😃
2021. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!