Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi együttlét volt nálatok...

Mennyi együttlét volt nálatok az első trimeszterben?

Figyelt kérdés

10 hetes vagyok, terhesség megállapítása óta kb 3x voltam együtt a férjemmel.(azaz az elmúlt 3 hétben)

Igaz volt már egy vetelesem de azt nem sikerült megtudni miért volt, megállt a fejlődésben, missed ab lett.

Azóta sikerült teherbe esnem, igaz több mint fel év kellett hozza, és őszinte leszek féltem. Ezt tudja jól a ferjem is, ő is elmondta ha együtt is leszünk csak ovatosan(tudom védi az embriót bőven belül, de na😄)

Ma elgondolkodtam vajon aki ilyen cipőben járt mint én, ő mennyit volt együtt a párjával az első trimeszterben? Az orvosom nem mondta hogy tilos lenne a házas élet, de őszinte leszek nem is kérdeztem. Olvasgattam, és sok oldalon azt írjak egy egészséges terhessegnek nem árt ha van szex.

Ti mennyit voltatok együtt, illetve volt bennetek félsz?

Annyit kihagytam, hogy az első pár hétben nem igazán kívántam az együttlétet, de most az utóbbi pár napba felfalnam a ferjem😂😂


2021. nov. 7. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok én is és eddig 2x voltunk együtt. Mink mind a ketten félünk . Májusba volt missed ab-om.
2021. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Júniusban elveteltem és mivel mehszaj polipom is volt, mi semennyit. Szerencsere mostanra eltűnt de én továbbra is félek mert ha utána minimális vérzést is eszlelek én szivrohamot kapok... 16+3
2021. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 4-5 évet vártunk a 3. babára, kicsi az esélye, hogy ha valami történne, újra sikerüljön teherbeesnem, ezért én is folyton aggódok. De azt mindig tudtam, hogy egészséges terhességnek nem árt a szex. Az elején ugyanannyit kívántam, mint előtte, az nálunk heti 2-3 alkalom. Kb a második trimesztertől már sokkal nagyobb az igényem. Lehet, hogy a hormonok miatt 🤷🏻‍♀️ Az előző két terhességem alatt is hasonló volt. Még az utolsó napokban is be voltam indulva. (csak a szülés nem indult be)
2021. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Babával naponta 2 naponta


2. Babàval 2-szer összesen ( enyhén véreztem a 6. Héten, plusz ott volt a nagy a maga 10 hónapjával így előtte lehetőség nem nagyon volt, utána pedig magunktól sem, pedig nem tiltottak el ..12. Hét utàn csak ràkérdeztem.. és kaptunk szabad utat .)

2021. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1-2 hetente vagyunk együtt, de az sem segít, hogy munka miatt csak hetente találkozunk.
2021. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Jelenlegi terhességem előtt volt egy spontán vetélésem. Nem számoltam, hogy hányszor voltunk együtt a terhesség ezen pillanatáig. Nem ezen múlik, hogy megmarad-e egy terhesség. (Nyilván lehetnek tényezők, amik árnyalják a képet, de egy korábbi vetélés nem tartozik ebbe a kategóriába.)
2021. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20.hétig heti 2-3x, majd ugy a 35.hétig kb heti 1x. Onnantol nem volt kényelmes.


Októberben vetéltem el, januárban fogant a lányunk, ma 6 hetes.


Ha valami nem oké, akkor az szex nélkül sem lesz az.

2021. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem volt vetélésem. Úgy a 7. hétig ugyanannyit, mint korábban (heti 1 kb.), azóta viszont semmit. Most töltöm a 12. hetet. A libidóm a nullát nyaldossa és állandóan rosszul vagyok. Egyszerűen a hátam közepére sem hiányzik sajnos... Annyira remélem, hogy nálam is átfordul ez és le sem tud majd vakarni a férjem!
2021. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8as ismerős... Nekünk nem is engedték de amúgy is 0 alatt volt a libodom nekem is... Remélem mostanra visszajott csak még egy hét mire látom a, párom 😂
2021. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ☺️
2021. nov. 9. 08:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!