Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl késő 8 hetesen menni...

Nem túl késő 8 hetesen menni először orvosi vizsgalatra?

Figyelt kérdés
Csak igy kaptam idopontot ami nekem is megfelel, a telefon masik vegen levo no.. Azt mondta eleg keson van, szerinte.. Mondott egy hamarabbi idopontot.. Egyet, persze az nekem nem jo. Nyilvan jo lett volna hamrabb,mert igy nem tudom minden rendben van e. Remelem a genetikai uh ra nem csuszassal kell mennem majd, nem tudom manapsag mi tortenik az egészsegugyben.. De jo lenne kicsit tobb idot rendelnenek, mert egy héten 2 szer napi 4 ora sztkban edes keves, es ők vannak felhabarodva ha varialok. En sem erek ra minden nap, nagyon nehéz meg szervezni.

2021. nov. 8. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő, nyugi.
2021. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy tökéletes időpont! Én is így mentem és a másodikkal is 8 hetesen fogok.
2021. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bőven elég, ha 8 hetesen mész. Addigra látható lesz a szívverés és nem kell izgulni :)

Szerintem majd ott rögtön kérj is időpontot a genetikai ultrahangra.

2021. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Hát elég gáz, ha egy héten kétszer rendelnek 4 órát... Munka, esetleg másik gyerek stb. mellett nem tudom, hogy miért gondolják sok helyen, hogy olyan egyszerű elszabadulni.

Egyébként nem késő 8 hetesen menni, akkorra már lesz szívhang is. Ha meg valami nagy gond lenne közben, akkor meg úgyis irány egyből az ügyelet.

2021. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ferjem dolgozik, akkor nem tudok menni, az egy eves gyerekem miatt, mivel 1 kocsink van, a nő azt mondta nyugodtan vihetem magammal a gyereket, persze biztos megül nyugodtan mig bennem turkalnak..
2021. nov. 8. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok a második babához. 7 meg 8.héten mész sem baj,mert időben vagy.embrio és szivhang lesz már
2021. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En kerek 8 hetesen mentem először, semmi gond nem volt belőle 🙃
2021. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem késő, 9 hetesen mentem, teljesen jó volt.
2021. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!