Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rajtam kívül aki második...

Rajtam kívül aki második trimeszterbe kezdett el vitamint szedni volt nem várt hatása?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg
2021. nov. 9. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tessék felfogni a vitamin az anyának és nem a babának van.

A vitaminok előtt is szültek ám..

2021. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj le kérdező,mert azzal, hogy idegeskedsz nem teszel jót magadnak. Első válaszólóval egyet értek, igaza is van. Semmi rossz hatása nincs ha később kezded el szedni,várandos vitamint.
2021. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen de nagymamáink idejébe nem ettem mekis hamburgert se gyrosst. Komolyan vettek hogy minden nap egy alma az orvost távol tartja. Emellett a kertben tele volt mindenfele vitamin amit leszedtek akar unalmukba is neki ültek és ettek a szamócát. Szóval a tartályaik felvoltak töltve.
2021. nov. 9. 13:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Ettek*
2021. nov. 9. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát persze.. És még sosem szült egészséges gyereket olyan aki mélyszegénységben él..


Meg régen a sok kerti zöldségtől nem született beteg gyerek..


Na ne röhögtess már..


A vitamin a te raktáraidat tölti fel, amit a baba a te szervezetedből von el.

2021. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha az enyémben sincs megfelelő mennyiség mert nincs pótolva mit vesz el?
2021. nov. 9. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Hidd el ami kell neki elvonja.

Neked viszont lehet csontritkulásod később , tönkre mehet a fogad (ha van rá hajlamod) nem törvényszerű.

2021. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!