Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzi úgy,hogy alig...

Más is érzi úgy,hogy alig bírja el a hasát és nehéz?

Figyelt kérdés
38hetes terhes vagyok,koponya végű a babám..voltam vizsgálaton,mindent rendben találtak.Viszont én alig bírok mozogni,mert olyan,mintha izomláz lenne az alhasamba napok óta,nehéz,alig birom el,fájdalmas.ez normális?más is van így?
2021. nov. 10. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Az utolsó héten már a bőrömben sem fértem el. Már lesüllyedt a babácska,

nyom már mindent.

2021. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni pocaktámaszt. Bár neked már nem sokáig kell, hamarosan szülsz. Azért ha feljahtasz egyet gyorsan, még sokat segíthet :)

Emellett ne hajszold túl magad, pihenj le, ha úgy érzed.

2021. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
˙felhajtasz
2021. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a kettes is írja, a pocak támasz sokat tud segíteni, de a végén már az se fog megváltást okozni, csak a szülés :D

Kitartás!

2021. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. A vége már ilyen. Nekem kinezotape-el (remélem jól írtam) volt "felragasztva", de ahoz szakember kell/ajánlott (nekem egy ismerős gyógytornász tanult ilyet, ő tette fel). Olyasmi mint a pocaktámasz, csak ezt rám ragasztotta és tehermentesített valamennyire.
2021. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ikrekkel vagyok 30.hétben jelenleg és már egy pár hete ezt érzem. A férjem szokott mögém állni és átölelni úgy, hogy a hasamat megemeli:D Egy párc percig nagyon jó, de mikor elengedi a hasamat, még rosszabb, mint előtte.

Erről a pocaktámaszról nem olyan rég hallottam. Nem tudom,tényleg ennyire jó-e és megérne-e még most vennem, mert nem tudom meddig vagyok még terhes. Lehet 2hét, de 7 hét is:)

2021. nov. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!