Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is elege van néha a...

Másnak is elege van néha a terhességből, vagy csak nekem van ilyen hiperaktív babám?

Figyelt kérdés

Konkrétan nem tudok tőle aludni. Bármilyen pozícióba is próbálok. Állandóan megállás nélkül rugdos, fészkelődik, befeszíti magát. Nem iszok kávét, teát, és semmi koffein tartalmút most már. Próbáltam az oldalamon, a hátamon, másik oldalon, terhes párnával, hogy alátámasztom a hasam, utána olvastam, hogyan érdemes, de már ötletem sincs. Egész nap nem csinál semmit, de ahogy lefekszem, mint valami őrült. Ráadásul nem első terhesség, de ilyet én még nem tapasztaltam. Teljesen egészséges baba, de én már megőrülök. Semmit nem tudok aludni. már vezetni se vezetek, mert elaludnék a volán mögött. És így a gyerekeimmel is türelmetlen vagyok, mert nem tudok aludni.

Van valakinek valami tippje, mert eddig semmi nem vált be, de még 6 hetem van hátra, és már teljesen kész vagyok.



2021. nov. 11. 03:17
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A második gyermekem volt ilyen. Az életében is ilyen kis örökmozgó. Remélem felnőttként majd profitál belőle. Terhesen nekem is így voltak az érzéseim. Megértelek!
2021. nov. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem emellé még a terhesség végéig tartó hányinger és rengeteg gyomorsav is társult. Megváltás volt a szülés.

Amennyit kínzott odabent, annyira jó baba idekint. ☺️

2021. nov. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Nagy eséllyel születése után is ilyen lesz majd.
2021. nov. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Ez most hülyén hangzik, de az egyik barátnőmnél bejött. :D

Nála is az volt a helyzet, hogy amíg tevékenykedett, addig a baba nyugis volt bent, valószínű aludt. Amint leült, vagy lefeküdt, úgy rögtön izegni-mozogni kezdett. Ő nyáron volt terhes, egy délután a szüleinél a teraszon a hintaágyban pilledt el és arra lett figyelmes, hogy a gyerek is teljesen nyugis maradt. Elkezdte tudatosan tesztelni és rájött, hogy valószínű a gyerek azt élvezi odabent, "ha ringatva", vagyis állandóan mozgatva van így vagy úgy. A hintaágy mozgása ezt az érzést megtartotta, így 1-2 órát tudott a kismama is pihenni. A legvége felé már komolyan azon gondolkozott, hogy hazaviszi a lakásukba kölcsön az anyjáék hintaágyát. :D

Ha van valami ilyesmi cuccotok, hintaszék, hintaágy, amiben tudnál pihenni, próbáld ki, hátha.

Egyébként az ő gyereke is egy örökmozgó lett és az életben is odavan a ringatásért. Nem lehet vele megállni.


Én most mégcsak az első trimeszterben tartok, rosszullétekkel, megsemmisülés érzésekkel. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy minden pillanatban maradéktalanul lelkesedem a várandós mivoltom iránt.

2021. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Sok kismama van vele igy ne aggodj.
2021. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!