Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő volt nektek míg...

Mennyi idő volt nektek míg vissza állt a testetek a régi állapotába? (Has) (kilók) (mell) (esetleg nemi szerv)

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Has: szülés után már lapos volt de kb fél év volt mire visszafeszesedett eredetibe sok sport után, striám nem lett.

Kg: mire hazamentem a kórházból ugyanannyi voltam mint a teherbeesés előtt, összesen 8 kg-t híztam a terhesség alatt, ez azonnal lement.

Mell: soha nem lett ugyanolyan 8 hónap szoptatás után, striák is lettek rajta, lógósabb is és egy kosármérettel nagyobb, plasztikáztatni fogom majd a második gyerek után.

Nemi szerv: nem lett sérülésem, gátvédelemmel szültem, az együttlétek egyáltalán nem voltak fájdalmasak szülés után semmikor. A bejárat talán máshogyan néz ki, kicsit jobban kitüremkedik, de egyébként minden ugyanolyan.

2021. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
10 hónapja szültem. A súlyom már kb. a babám 5 hónapos korára a régi volt, előtte is csak kb. 3 kg volt rajtam. Pedig 18-at híztam a terhesség alatt. A hasam régen nagyon izmos volt, most még mindig elég puha, de nem csúnya, átlagos has. Illetve a testem többi része is normális, vékony, de mivel nem nagyon van időm edzeni, nem olyan feszes, mint volt. 7 hónapig szoptattam. Miután abbahagytam, a melleim ugyanolyan kicsik lettek, mint régen, de lógnak, és ezek már így is maradnak. A nemi szervemen nem nagyon látszik kívülről, hogy szültem. Annyi, hogy ameddig szoptattam, nagy szűk voltam és nagyon fájt a szex. De azóta minden a régi. Ja, a gátmetszés hege szinte nem is látszik. Velem így alakult, de szerintem ez nagyon változó.
2021. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Hat en meg sehogy... 90 kiloval estem teherbe, 98 vootam,mikor szulni mentem,nost pedig 108... Erdekes volt,mert szules utan elegge "sovanyka" lettem,az arcom minden azt sugallta. Merlegem nincs otthon,igy nem tudom szamszeruen megmindani,hogy akkor mennyi lehettem,de kivetel nelkul mindenki megjegyezte. A hasam is szinte teljesen visszament,sot meg laposabb lett,mint azelott. Aztan kb 1 hetes lehetett a babam,amikor elkezdett a hasam ujra megnoni... Nem hizastol,teljesen szabalyosan terhespocakom lett ujra. Na ez azota is megvan. Reggel kaja elott kb 6 hos terhesnek nezek ki,kaja/viz ivas utan pedig 9 honaposnak... Nem hazudok,egyaltalan nem eszek dietasan,egyelore meg nem hataroztam el magam fogyas teren,jelenleg meg valahol lent vagyok enyhe depis allapotban tobb okbol kifolyolag,de az is biztos,hogy nem eszek annyit es olyan eteleket,hogy ennyit hizzak,illetve igy nezzek ki. En valami hormonbetegsegre is tippelek. Szules elott ir voltam,viszont ami furi,hogy szules ota napra pontos a mensim,ami egyebkent sose volt az ezelott (evvol lehet tevesen,de arra kovetkeztetek,hogy esetleg valami javulhatott (?)). Na mindegy,hamarosam haziorvostol kerek beutalot vervetelre,aztan kiderul. Remelem mihamarabb ra tudom venni magam a dietara.
2021. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3 vagyok.

Mellem nagyobb lett,de log. Nem tudtam szoptatni sajnos. A gatmetszes nem latszik,nem is erzunk valtozast,nem faj vagy ilyesmi.

2021. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Has: másnapra teljesen lapos volt a hasam, striám nem lett, viszont még picit puha tapintásra

Kg: 54el lettem terhes, 66al császároztak, most vagyok kerek 60 (ezt nem is akarom leadni)

Mell: picit striás és megnyúlt a bőr, de nem vészes. Még most is szopizik a lányom. Ezzel nem is akarok kezdeni semmit.

Nemiszerv: császároztak, ott nincs változás:D

2021. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Has: kb. 1 hét alatt ment vissza

Kg: szülés után 10 kg-val voltam könnyebb, mint a kezdő súlyom, vészes terhességi hányás miatt.

Mell: nincs változás, nem tudtam szoptatni

Nemi szerv: császár, nincs változás

2021. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Has: kötényhasam van 2 császár után. Soha nem lesz olyan, mint volt. Alhason pocakom is maradt de mindig is pocakos voltam de dolgozom rajta.

Súly: Az első terhességem 59 kg-al kezdtem. Másodikat 62-vel. Jelenleg 56 kiló vagyok. 1 éves a kicsi.

Mell: ugyanolyan maradt. Nem szoptattam

Nemi szerv: császár miatt nincs változás

2021. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Elsővel has 1 hónap, nemi szervet nem nézegettem, mellem soha.

Másodikkal meg kötényhasam is lett plusszban és az egyik lábam nagyobb lett

2021. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Has: mindig lapos hasú voltam, a másodikkal kicsit nehezebben ment vissza,kb. 2-3 hónap.


Kilók: kb.4-5 hónap után fogytam vissza az eredetire.


Mell: ugyanolyan maradt


Nemiszerv: na azzal kicsit megszenvedtem,de a 6 hetes kontrol után a szex már ugyanolyan jó volt, a külleme már sose lesz ugyanolyan,de ez a legkevesebb

2021. nov. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Has: Szülés után egy héttel már a régi farmeromban sétáltam, hamar lement. Állagra viszont 8 hónap után se a régi, a bőröm lazább érzetű, szerintem ez ilyen marad. Hozzáteszem, hogy nem sportolok semmit.


Kilók: Kb. 2 hét után lement minden víz rólam, és a szoptatás miatt fogytam, vékonyabb voltam 1 hónappal szülés után, mint terhesség előtt.


Mell: Méretre nem változott, talán kicsit lejjebb vannak, mint régen. Állagra viszont eléggé plöttyedt, csak akkor feszes, ha megtelt éppen.


Nemiszerv: Kinézetre nincs változás, de behatoláskor az elején érzékeny még mindig, aztán ez elmúlik. Lehet, hogy ez így marad már...azért ezzel lehet élni, nem olyan vészes. Gátmetszésem volt.

2021. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!