Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kényes kérdés! Árthat e a...

Kényes kérdés! Árthat e a babának, ha a férjem szeretkezésnél "bennem marad"? Olvastam vhol, hogy a spermium ártalmas lehet a magzatnak! Igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság.
2010. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jut el a magzathoz. Az utolso idoben, amikor mar amugy is aktualis, akkor beindithatja a szulest. De csak akkor, ha mar a baba is keszen all. Ha meg esetleg nyitva van a mehszaj, de meg messze vagy a szulestol akkor meg maga a szeretkezes nem javasolt.
2010. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam,hogy akkor lehet ártalmas ha nyitva van a méhszáj.
2010. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy szó mint száz, ha szépen ellenőrizve van a méhszáj állapota és az zárva tart, akkor nyugodtan bent maradhat.
2010. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem árt a babának.Ha teljesen zárt a méhszájad, akkor el sem jut oda. ( nem véletlenül zárt a méhszáj, kórokozókat sem enged fel pl. a hüvelyből) Mi a 35. hétig végig így voltunk együtt, soha nem használtunk gumit.Igaz, jóval ritkábban, és azt is óvatosan.Akkor sajnos el lettünk tiltva, így 3 hete nem szeretkeztünk.De ha nem tilt el a doki, akkor sem kísérleteznénk, mert már majdnem teljesen nyitva vagyok.Egyébként a kicsi semmit nem vesz észre az egészből, maximum elringatja :))
2010. szept. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!