Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is túlreagálom a...

Szerintetek is túlreagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés
Július végére várom elvileg az első babánkat.férjemmel pár hónapja vettünk egy házat mert most albérletben élünk.viszont ez egy régebbi ház villany csere kellett.férjem báttya villanyszerelő és kőműves ő csinálja.elvileg...de a mai napig addig sikerült eljutnia,hogy a falat kivéste.2 hónap alatt...mert kifogás van mindig,de a pénz miatt választottuk őt.szerintetek is túlreagálom ,hogy félek nemlesz kész a ház mire jön a fiunk? Nincs családja párja sem testvérének csak mindig a kifogások....
2016. máj. 17. 01:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy túlreagálod, ha már egyszer megígérte, hogy megcsinálja. és azért egy babát nem lehet félkész házba vinni. én azt mondanám, hogy vagy megcsinálja nagyon gyorsan, vagy kerestek mást.
2016. máj. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.énis igy gondolom.de akárhányszor felhozom mindenki leüvölt a családjukba,hogy majd meglesz mit pánikolok.mindig ezen kattog az agyam...:( meg azon hogy a baba jöhet akár július közepén is már.mostmeg 1 szobás albérletben lakunk ide nem rakhatom a szoba közepére mert nincs helyünk.ráadásul a drága albérletet fizetem mikor már rég a sajátomban lehetnék mert minden más megvqn már :( mostis ezért nem alszok.kattog az agyam
2016. máj. 17. 01:47
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem reagalod tul, de mivel írod, hogy a penz miatt csinalja o ezert nem is ugrálhatsz gondolom...


Az elso 3 hónapban azert elfér az egy szobába is a baba...

2016. máj. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen elférnénk ha a cuccainkat oda tudnánk rakni.de mivel melléképület nincs semmi, ezért ittvan minden amit vettünk dobozokba.és hidd el 35-ös lakásba igy nem könnyü.és azért vettünk meg sokmindent mert azt mondta óóó ezzel pillanatok alatt megleszünk.sokkal jobb lenne úgy várni a babót,hogy nyugodtan tudom jo helye lesz.
2016. máj. 17. 02:17
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem csinalja, keressetek mast.

Mi egy szobas lakasban eltunk a gyerek ket eves koraig, az nem gond.

Viszont minek fizessetek, ha ott a hazatok.

2016. máj. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom előtérbe helyezi azt, amiből meg tud élni. Nem szép, ha már megígérte, de nem nagyon tudsz mit tenni.

Ha sok munka van vele, és egyedül kell megcsinálnia, nem is lehet nagyon csodálkozni, hogy azt választja, amiből bevétele is van.


Mennyi dolga lenne? Teljes hálózatot újítana? A kőműves munka mit takar?


Keressetek mást, vagy mondjátok, hogy kifizetitek, hátha...

2016. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen rokoni munka legtöbbször ilyen, persze van kivétel, de úgy tűnik a ti rokonotok nem az. Mondjátok meg, hogy hívtok mást, ha nem fér bele az idejébe. Nyilván mindig hátrasorol, az idegeneknek, meg a sokat fizetőknek nem fog időt húzni, de nálatok megteheti. Esetleg ígérjetek neki plusz pénzt, még mindig kevesebb lenne, mint az albit fizetni plusz hónapokat. Egyébként mi is egy szobás, 34 nm-en éltünk a gyerek 1,5 éves koráig, abszolút elfértünk.
2016. máj. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is jogos ne vállalja ha nem csinálja meg
2016. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nincs sok munkája mármint mi ugy beszéltük meg,hogy d.u. Estfele jön minden nap.ugyhogy nem a plusz munka miatt.csak a vezetékeket kéne berakni tehát az egészet.de nem értek hozzá annyira.kőműves szakmát azért irtam le ,hogy azt pillanatok alatt megcsinálja haverjainak ingyen.minket háttérbe rak akkor is.pénzt probáltuk.nem fogad el egy forintot se.csak az bánt férjem is nyugodt ,hogy jaaaj meglesz az,meg az egész család ezt hajtja.30 hetes vagyok tudom van még idö ,de kitudja...nem lehet pont arra a napra számolni amire ki vagyok irva
2016. máj. 17. 09:00
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem ezt még a napokban le kéne rendezni vele. Vagy jön belátható időn belül, és 'pik-pak' megcsinálja, vagy keressetek mást. Bármi történhet, és ha koraszülött lesz? Mi van ha már 4 hét múlva megszületik? Én is paráznék ezen a helyedben, ha nem tudja/akarja megcsinálni akkor minek vállalja el? Főleg hogy fizettek is neki...
2016. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!